2020-09-03

Julia Wieniawa: Wygrałam już dla siebie „Taniec z Gwiazdami”

Co sprawiło, że jedna z gwiazd 11. edycji show zdobyła się na takie wyznanie? Julia Wieniawa czego się chwyci, tam osiąga spektakularne sukcesy. W dwóch pierwszych odcinków „Dancing with the Stars” zachwyciła tanecznym talentem. Aktorka, wokalistka i influencerka cieszy się z powrotu na parkiet z wielu powodów... „Taniec z Gwiazdami” od 4 września w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

O tym, że zobaczymy ją w jesiennej odsłonie „Tańca z gwiazdami”, wiedziała w dniu, kiedy ogłoszono przeniesie emisji show. Bez wątpienia Julia Wieniawa połknęła tanecznego bakcyla. - Jestem przeszczęśliwa, że „Taniec z Gwiazdami” rusza z kopyta! – mówi. - Już po dwóch pierwszych odcinkach przekonałam się, jak bardzo kocham tańczyć i że ten program mogę nazwać przygodą życia. Nigdy w nic aż tak mocno się nie zaangażowałam. Nie opuściłam jak dotąd ani jednego treningu - podkreśla „Petardina”, jak mówi o niej jej taneczny partner Stefano Terrazzino.

Nic dziwnego, że Julia rozkwita w tańcu, skoro ma u swojego boku tak charyzmatycznego tancerza, jakim jest Włoch. Połączenie ich w taneczną parę było strzałem w dziesiątkę. Pomimo znacznej różnicy wieku – a dzieli ich aż dziewiętnaście lat – świetnie się ze sobą dogadują. – Zwykle podczas czterogodzinnych treningów minimum godzinę schodzi nam na plotkowanie i wymienianie się inspiracjami – zdradza. - Uwielbiam rozmawiać ze Stefano. Mamy wiele wspólnych tematów i tyle pomysłów na choreografie, że musielibyśmy chyba wziąć udział w stu odcinkach „Tańca z Gwiazdami”, żeby je wszystkie zrealizować! - dodaje.

Przyjaźń pomiędzy Julią a Stefano wyszła także poza salę treningową. Oboje spędzili wakacje na słonecznej Sycylii, z której pochodzi słynny tancerz. - W pewien sposób wygrałam dla siebie ten program - wyznaje młoda gwiazda. - Poznałam wspaniałego przyjaciela. Cieszę się, że mogłam zobaczyć jego piękną Sycylię, a także poznać jego bliskich i znajomych. Ten wyjazd na pewno jeszcze bardziej nas zżył - zaznacza.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 4 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Poznaj style taneczne w „Tańcu z Gwiazdami”. Zobacz wideo!
Malwina Wędzikowska: Stroje są dumą „Tańca z Gwiazdami”