2020-08-28

Prezentacja jesiennej ramówki 30 sierpnia o godz. 19:40

0

Oglądaj „Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020” i poznaj nową ofertę stacji. W niedzielę 30 sierpnia o godz.19:40 zapraszamy do Polsatu na specjalny program, w którym zaprezentujemy szczegóły jesiennej ramówki. Transmisję będzie można również obejrzeć na portalach: POLSAT.PL, polsatnews.pl oraz interia.pl, a także w serwisach IPLA i Plus Fun.

Od wielu lat, dwa razy do roku świętowaliśmy premierę nowej ramówki Telewizji POLSAT na wieczornej gali. W tym roku, z wiadomych powodów, „Wieczór z Gwiazdami” nie mógł się odbyć w dotychczasowej formule. Ale przygotowaliśmy coś specjalnego!

W niedzielę 30 sierpnia o godz.19:40 zapraszamy na program telewizyjny „Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020” w Polsacie. Przewodnikami po nowej ramówce będą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, a na scenie pojawią się wszystkie gwiazdy programów i seriali Polsatu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Prowadzący porozmawiają z „Przyjaciółkami”, powspominają przerwaną 11. edycję „Tańca z Gwiazdami”, a Karolina Gilon wyciągnie Krzysztofa Ibisza na plażę! Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor zabiorą nas w kulisy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a Katarzyna Dowbor połączy się z nami prosto z planu programu „Nasz nowy dom”. Sportowych emocji dostarczą Jurek Mielewski wraz z Karoliną Gilon, którzy niedawno zakończyli nagrania na torze „Ninja Warrior Polska”. Ale to nie koniec niespodzianek! Spędźcie z nami ten wyjątkowy wieczór. „Wieczór z Gwiazdami”!

W niedzielę 30 sierpnia o godz. 19:40 zapraszamy na POLSAT.PL pod adres: https://www.polsat.pl/event/jesien-2020/

Komentarze