2020-08-12

Superstacja z nową ramówką. Sprawdź, co w programie

0

Wystartowała odświeżona oferta, a w niej wiele wartych uwagi nowości. Dzięki wprowadzonym zmianom codziennie oprócz stałych elementów, jak przegląd newsów z kraju i ze świata i najświeższej eko-pogody, widzowie mogą zobaczyć szereg interesujących programów m.in. o tematyce historycznej, społecznej, kryminalnej, ekologicznej, świecie show-biznesu, a także codzienny talk-show.

„Tok Szoł”
To program, w którym Wojciech Jagielski, człowiek, który „zjadł zęby” na telewizji oraz Katarzyna Pakosińska, artystka kabaretowa i aktorka, rozmawiają ze znanymi postaciami polskiego show-biznesu. Wojciech Jagielski w formule wywiadu „jeden na jednego” niezwykle umiejętnie wydobywa najskrytsze tajemnice ze swojego rozmówcy. Natomiast Katarzyna Pakosińska zaprasza gwiazdy, aby poznać ich punkt widzenia na tematy, którymi żyje świat.
Emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 18:30 i 22:30.

„Magazyn kryminalny”
Najbardziej szokujące sprawy kryminalne, zabójstwa, wymuszenia rozbójnicze, handel ludźmi i inne drastyczne, kontrowersyjne sprawy, mrożące krew w żyłach - to wszystko w programie Krzysztofa Rutkowskiego „Magazyn kryminalny”.
W każdy piątek o godz. 18:30.

„SuperHistorie - Tajemnice przeszłości”
Skarby, ludzkie sekrety i nieznane dotąd opowieści. Gospodarz programu Łukasz Kazek, dziennikarz i popularyzator historii z Dolnego Śląska odkryje przed widzami nieznane karty historii XX wieku - zarówno wstydliwe tajemnice tyranów jak i skomplikowane losy zwykłych ludzi, uwikłanych w wielką politykę.
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:30 i 17:30.

„Z pierwszej strony”
To program rozrywkowy, w którym prowadzący Monika Goździalska i Michał Migała w kontrowersyjny, ale zabawny sposób komentują najnowsze doniesienia ze świata gwiazd. Nie cofają się przed tym, by zdradzić najskrytsze tajemnice bywalców ścianek i czerwonych dywanów. W zabawny sposób drwią z celebrytów, ale też stają w obronie tych, na których wylewa się ogromna fala hejtu. Gośćmi prowadzących są celebryci, aktorzy, muzycy, jednym słowem ludzie znani i często kontrowersyjni! Monika i Michał to para o zdecydowanie różnej ekspresji i osobowości. Monika - ogień, a Michał - woda! To zestawienie ich cech charakterów i różnego widzenia świata powoduje, że prawie 20 minut mija błyskawicznie!
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:10.

„Ze świata”
Pandemia koronawirusa dowiodła nawet największym niedowiarkom, że to, co dzieje się na świecie nawet bardzo daleko od Polski, może mieć wpływ na nasze życie, tu w Polsce. Prowadząca program Agnieszka Ludwisiak-Wypior przedstawi widzom Superstacji ważne informacje ze świata polityki gospodarki, komentowane przez ekspertów i naukowców. Tutaj można zobaczyć świat taki jaki jest. Pełen ludzkich dramatów i grozy, ale i radości oraz miłych niespodzianek, pełen plotek z życia gwiazd, a także zwykłych ludzi. W tym programie widzowie dotrą z Superstacją do najodleglejszych zakątków globu, o których być może im się nawet nie śniło.
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:10.

„Magazyn reporterów - Interwencje”
Wstrząsające historie i ludzkie dramaty. Program prowadzą Joanna Jonczyk i Marek Gawroński. Reporterzy Superstacji docierają wszędzie tam, gdzie dzieje się krzywda ludziom i zwierzętom. Dla reporterów Superstacji nie ma trudnych pytań oraz problemów, których nie można rozwiązać.
Emisja od poniedziałku do piątku po godz. 16:30.

„Eko-Kret”
To autorski program o tematyce ekologicznej dla każdego! Znany prezenter pogody Jarosław Kret w lekki i barwny sposób prezentuje problemy dewastacji środowiska i konieczności jego ochrony. Pokazuje w nim wszystko, co jego zdaniem, stanowi ważny problem współczesnego świata. Jarosław Kret w sposób niezwykle delikatny i humorystyczny pokazuje problemy Ziemi, z których niektórzy zdają sobie sprawę, ale wielu, niestety je lekceważy i przez to czyni zło.
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:40 i 17:40.

„SuperTemat - Sensacje i Skandale”
To program interwencyjny, w którym prowadząca Agnieszka Ludwisiak-Wypior porusza tematy społeczne. Program z udziałem gości i ekspertów ma zwrócić uwagę tych, którzy krzywdzą, pozwalają na krzywdzenie lub nie zauważają krzywdy człowieka. Prowadząca nie cofa się przed tematami tabu, stara się je oswajać w sposób delikatny, nie obrażając ani widza, ani bohatera, ale jednocześnie konsekwentnie dąży do rozwiązania problemu. Tematy do tego programu zgłaszają widzowie Superstacji i samo życie.
Program można śledzić od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

„Pogoda Eko”
Krótkie, minutowe, graficzne informacje o jakości powietrza w poszczególnych regionach Polski, wykonane na podstawie codziennych badań Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

„Sport w Superstacji”
Magazyn sportowy, relacje z bieżących imprez sportowych z kraju i ze świata, prezentowany przez Tomasza Zimińskiego i Małgorzatę Chodkowską.
Emisja codziennie o godz. 15:50 i 17:50.

W ramówce Superstacji widzowie mogą zobaczyć od poniedziałku do piątku o godz. 10:00 również serię historyczną autorstwa Bogusława Wołoszańskiego „Tajna historia XX wieku”, a zaraz po niej o godz. 10:30 serial dokumentalny „Więzienie”, opisujący życie za murami najnowocześniejszego w Polsce Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim.

Więcej informacji o nowej ramówce Superstacji na stronie www.superstacja.tv a najciekawsze fragmenty wideo na stronie Superstacji na Facebooku.

Komentarze
© Polsat 2020