2020-08-10

Tydzień z Polsatem 10-13 sierpnia. Zobacz szczegóły!

0

Kinowe hity pełne emocji i dobrego humoru. Zaplanuj swoje filmowe wieczory! W poniedziałek świat stanie w obliczu zagłady, a John Cusack będzie musiał ocalić najbliższych przed kataklizmami o niebywałej skali w apokaliptycznym megahicie Rolanda Emmericha „2012”. Natomiast w „Cold Creek Manor” Dennise Quaid i Sharon Stone przeprowadzą się do nowego domu, który kryje mroczną tajemnicę. We wtorek Matt Damon i Jodie Foster staną po dwóch stronach barykady w „Elizjum”, gdzie dojdzie do walki z niesprawiedliwym podziałem na przeludnionej i zniszczonej Ziemi. Potem Denzel Washington w „Deja Vu” cofnie się w czasie, aby uprzedzić atak terrorysty i zapobiec ogromnej tragedii. W środę życie Adama Sandlera, Kevina Jamesa, Chrisa Rocka i Davida Spade’a będzie znowu pełne niespodzianek, tym razem w komedii „Jeszcze większe dzieci”. Z kolei w „Grzanie ławy” - zwariowanej komedii wyprodukowanej przez Adama Sandlera - do akcji wkroczą Rob Schneider, David Spade oraz Jon Heder i założą trzyosobową drużynę baseballową. Do tego w czwartek komedia romantyczna „Serce nie sługa”, w której obietnicą z przeszłości zostaną połączeni Paweł Domagała i Roma Gąsiorowska. Za to Steve Martin w kontynuacji zabawnej komedii familijnej „Ojciec panny młodej 2” dowie się, że wkrótce zostanie dziadkiem. Zapraszamy!

PONIEDZIAŁEK, 10 sierpnia 2020 r.

2012 - godz. 20:05
John Cusack, Amanda Peet, Thandie Newton, Woody Harrelson i Danny Glove w najbardziej spektakularnym filmie katastroficznym mistrza zniszczenia - Rolanda Emmericha. Świat jaki znamy, wkrótce dobiegnie kresu. Przepowiednie proroków zaczynają się spełniać. Tę grę rozgrywa siła wyższa, ludzie są jedynie pionkami!
Film twórców "Dnia Niepodległości" to wielkie widowisko ze wspaniałymi efektami specjalnymi, błyskotliwym montażem i akcją trzymającą w napięciu od pierwszych chwil. Przed wiekami Majowie pozostawili ludzkości kalendarz, który dokładnie wskazywał datę końca świata i mówił o zjawiskach, które miału mu towarzyszyć. Od tamtego czasu astrologowie odkryli starożytne teorie, numerolodzy wzory, które je potwierdzają, a geolodzy stwierdzili, że Ziemia od dawna jest skazana na taki scenariusz. Nawet rządowi naukowcy nie mogą zaprzeczyć faktom - w 2012 roku Ziemię czekają kataklizmy o niebywałej skali. Przepowiednia, której początek dali Majowie, została dobrze udokumentowana, przedyskutowana, rozłożona na czynniki i sprawdzona. W 2012 roku nastąpią zjawiska, o których dobrze wiedzieliśmy - byliśmy przecież ostrzegani przed tysiącami lat.

  

Cold Creek Manor - godz. 23:35
Thriller w reżyserii Mike’a Figgisa z Dennisem Quaidem i Sharon Stone w rolach głównych. W pozostałych rolach: Stephen Dorff, Juliette Lewis, Kristen Stewart.
Leah (Stone) i Cooper (Quaid) Tilsonowie są zmęczeni tempem życia w Nowym Jorku. Postanawiają opuścić luksusowy apartament i kupić dom na wsi. Jedną z oglądanych przez nich nieruchomości jest Cold Creek Manor. Zauroczeni tym miejscem, decydują się na kupno malowniczo położonej posiadłości. Niestety, wkrótce okazuje się, że wymarzony dom kryje mroczną tajemnicę. Zapowiedzią kłopotów są odwiedziny byłego właściciela, Dale'a Massiego (Stephen Dorff), który chce za wszelką cenę odzyskać posiadłość. Aby osiągnąć swój cel, zamienia życie Leah i Coopera w koszmar...

WTOREK, 11 sierpnia 2020 r.

Elizjum - godz. 20:05
Film sci-fi stworzony przez reżysera „Dystryktu 9”. W rolach głównych Matt Damon i Jodie Foster. Osadzony w przyszłości obraz postapokaliptycznego świata, w którym tylko najzamożniejsi mają prawo do szczęścia. Max podejmie się niebezpiecznej misji, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie. Ziemia dla wielu stała się piekłem, a Elizjum jest upragnionym rajem!
Rok 2154. Świat, wyniszczony wojnami i klęskami naturalnymi, jest podzielony na dwie kasty. Zamożni żyją na przypominającej amerykańskie przedmieścia stacji okołoziemskiej. Reszta - walczy o przetrwanie na Ziemi i marzy, żeby także zamieszkać w rajskim Elizjum. Do buntowników próbujących dostać się na stację dołącza Max (Matt Damon), robotnik, któremu zostało zaledwie kilka dni życia. Jego heroiczna próba zmiany porządku może uratować niejedno istnienie.

  

Deja vu - godz. 22:30
Dwukrotny zdobywca Oscara Denzel Washington, Val Kilmer, Adam Goldberg, Jim Caviezel i Paula Patton w thrillerze fantastycznonaukowym w reżyserii twórcy megahitów Tony'ego Scotta. Wciela się w postać obdarzonego ponadprzeciętną intuicją agenta federalnego, który cofa się w czasie, aby uprzedzić atak terrorysty i zapobiec ogromnej tragedii.
Każdy z nas doświadczył tajemniczo niepokojącego Déja Vu – tego błysku pamięci, gdy w przypadkowo spotkanej osobie rozpoznajemy znajomego, lub mamy wrażenie, że doskonale znamy nowe miejsce, chociaż nigdy wcześniej tam nie byliśmy. A gdyby to tajemnicze odczucie było nie wytworem naszej wyobraźni a rzeczywistym ostrzeżeniem wysłanym z przeszłości, albo też podpowiedzią z przyszłości? To, co zdaje się być niewinnym żartem naszej pamięci, w historii opowiedzianej w tym filmie staje się szaleńczym wyścigiem o życie. Agent federalny Doug Carlin (Denzel Washington) podąża za głosem Déja Vu w trakcie prowadzenia śledztwa. W Nowym Orleanie, odbudowanym po uderzeniu huraganu Katrina, trwają obchody święta Mardi Gras. Na promie płynącym przez Missisipi nagle wybucha bomba. Giną 543 osoby. W zakrojonym na szeroką skalę śledztwie federalnym, bierze też udział Doug Carlin, doświadczony agent ATF. Szybko łączy on zamach ze sprawą okaleczonej i częściowo spalonej Claire Kuchever (Paula Patton - „Mission: Impossible - Ghost Protocol”), której zwłoki wyłowiono godzinę przed eksplozją. Ten, kto w ten sposób usiłował pozbyć się jej ciała i zatuszować zbrodnię, musiał wiedzieć o planowanym zamachu. Główny bohater za wszelką cenę usiłuje odnaleźć sprawcę okrutnej zbrodni. Doceniając przenikliwość Carlina kierownictwo FBI przydziela go do specjalnej jednostki dochodzeniowej, której zadaniem jest poznanie prawdy. Grupą kieruje miejscowy agent specjalny Andrew Pryzwarra (Val Kilmer - „Święty”, „Gorączka”). Jej członkowie mają dostęp do najnowocześniejszych technologii, którą opracował dr Alexander Denny (Adam Goldberg -„Szeregowiec Ryan”). Analizując nagrania z miejsca zbrodni system wyławia z tłumu podejrzaną twarz. To Carroll Oerstadt (Jim Caviezel - „Cienka czerwona linia”, „Hrabia Monte Christo”, „Pasja”), żądny zemsty były wojskowy. Tymczasem Carlin ze zdziwieniem dostrzega, że zarówno on sam, jak i ci, którzy ocaleli, przeżywają podobne déja vu. Czy to zjawisko okaże się kluczem do rozwiązania zagadki eksplozji? Carlin ma tylko 4 dni, 6 godzin, 3 minuty, 45 sekund i 14.5 nanosekund, żeby zapobiec śmierci setek niewinnych ludzi. Rozpoczyna się emocjonujący wyścig z czasem!

Producent najbardziej kasowych przebojów Jerry Bruckheimer („CSI”, „Armageddon”, „Piraci z Karaibów”) i reżyser megahitów Tony Scott („Wróg publiczny”, „Niepowstrzymany”) zjednoczyli siły, żeby według scenariusza Terry’ego Rossio i Billa Marsilii zrealizować thriller science-fiction, pełen zaskakujących zwrotów akcji, a opowiadający o podróży w czasie w służbie walki z terroryzmem. Znakomite zdjęcia do tego filmu, autorstwa Paula Camerona („Total Recall”, „Zakładnik”), powstały w Nowym Orleanie po przejściu huraganu Katrina.

ŚRODA, 12 sierpnia 2020 r.

Jeszcze większe dzieci - godz. 20:00
Gwiazdorska obsada komedii „Duże dzieci” powraca w ekscytująco rozszerzonym składzie! Adam Sandler, Chris Rock, David Spade, Kevin James, Salma Hayek, Maria Bello, Maya Rudolph, Steve Buscemi i Oliver Hudson. Ich życie jest pełne niespodzianek. Są dorośli, a wciąż bawią się jak dzieci. Salwy śmiechu gwarantowane!
Lenny (w tej roli nominowany do Złotego Globu Adam Sandler - „Nie zadzieraj z fryzjerem”, „Supertata”) nie może zapomnieć superwakacji sprzed trzech lat, które spędził z przyjaciółmi z dzieciństwa. Nostalgia zwycięża zdrowy rozsądek i razem z żoną i ich dziećmi postanawia przeprowadzić się z Los Angeles do rodzinnego miasteczka - tam, gdzie się wychował, a gdzie jego najbliżsi kumple: Eric Lamonsoff (nominowany do Emmy, Kevin James - „Oficer Blart”, „Mocne uderzenie”), Kurt McKenzie (czterokrotnie nominowany do Emmy Chris Rock - „Zgon na pogrzebie”, „Wszyscy nienawidzą Chrisa”) i Marcus Higgins (dwukrotnie nominowany do Złotych Globów David Spade - „Sposób użycia”) wciąż mieszkają. Panowie udowadniają, że nadal drzemie w nich młodzieńcza fantazja i wpadają na coraz bardziej szalone pomysły. Żeby uspokoić niesfornych tatusiów, do akcji muszą wkroczyć ich zaniepokojone dzieci... Główny bohater i jego przyjaciele dostaną prawdziwą lekcję życia. A stanie się to w dniu, w którym wszystko może się zdarzyć: ostatniego dnia szkoły przed wakacjami. Ich żony - Roxanne (nominowana do Oscara Salma Hayek – „Desperado”, „Frida”), Sally (nominowana dwukrotnie do Złotych Globów Maria Bello – „Cooler”, „Historia przemocy”) i Deanne (nominowana trzykrotnie do Emmy Maya Rudolph - „Druhny”, „Para na życie”) też nie próżnują i... przeżyją szok na wieść, że ich nowy, uwodzicielski, superatrakcyjny nauczyciel jogi, Kyle (Oliver Hudson - prywatnie brat Kate Hudson) jest gejem.

  

Grzanie ławy - godz. 22:25
Rob Schneider, David Spade i Jon Heder w zwariowanej komedii „Grzanie ławy” Dennisa Dugana, twórcy takich hitów jak „Żona na niby”, „Jack i Jill” i „Super Tata”. Za produkcję odpowiada mistrz komedii Adam Sandler („Super Tata”, „Trudne słówka”).
Trójka kolegów (Rob Schneider, David Spade i Jon Heder) postanawia nadrobić niewykorzystane szanse z młodości. Dobrze wiedzą, co to znaczy być poniżanym przez większych i silniejszych, więc po schwytaniu łobuziaków, którzy znęcają się nad synem przyjaciela, postanawiają sami wkroczyć do akcji. Tworzą trzyosobową drużynę baseballową i ich dzielne trio zamierza konkurować ze standardowymi zespołami, które grają w małej lidze. Dopingowani przez każdego świra i nieudacznika w swoim miasteczku mają wreszcie szansę się wybić...

CZWARTEK, 13 sierpnia 2020 r.

Serce nie sługa - godz. 20:00
Magdalena Różczka, Roma Gąsiorowska, Borys Szyc, Paweł Domagała, Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Głowacki, Mateusz Damięcki, Zuzanna Grabowska i Ewa Chodakowska-Kavoukis w filmie wyreżyserowanym przez Filipa Zylbera. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na takie prawdziwe uczucie czekają. Komedia romantyczna inspirowana prawdziwą miłością!
„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. A nie jest łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Daria (Roma Gąsiorowska) i Filip (Paweł Domagała) - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

Film na zlecenie Telewizji POLSAT wyprodukowała firma Endemol Shine Polska.

  

Ojciec panny młodej 2 - godz. 22:05
Steve Martin i Diane Keaton w kontynuacji wesołej komedii familijnej.
Druga część zabawnych perypetii Georga Banksa i jego rodziny. George (Steve Martin) często powtarza, że nienawidzi zmian. Tymczasem całe jego życie po raz drugi zostaje wywrócone do góry nogami. Wszystko już zaczęło się układać dobrze - jego córka wyszła szczęśliwie za mąż, młodszy syn świetnie się uczy i nie sprawia większych kłopotów wychowawczych. Uważa, że dopiero teraz może się cieszyć pełnią życia. Tymczasem córka Annie (Kimberly Williams) i zięć Bryan (George Newbern) powiadamiają rodziców, że będą mieli dziecko. Na wieść, że wkrótce zostanie dziadkiem, George wpada w panikę. Nie dopuszcza do siebie tej myśli, zachowuje się inaczej, zaczyna chodzić na siłownię, dba o siebie, zmienia garderobę, farbuje włosy, słucha muzyki młodzieżowej. Desperacko stara się zatrzymać uciekającą młodość. Staje się pełnym wigoru i siły mężczyzną, jakby nagle ubyło mu kilkanaście lat. Pewnego dnia po wizycie u lekarza, Nina (Diane Keaton) oświadcza mężowi, że ona również jest w ciąży. George przeżywa kolejny szok! Jest przecież za stary, żeby zostać ojcem. Wiadomość o dziecku pokrzyżowała wszystkie jego plany. Mieli wyjechać z żoną w podróż dookoła świata, sprzedali już nawet rodzinny dom, który muszą odkupić od nowego właściciela za podwójną cenę. Teraz George'owi pozostało już tylko jedno - przygotować się do podwójnej roli dziadka i ojca, co powoduje wiele przezabawnych sytuacji...

Włącz emocje z Polsatem!

Komentarze
© Polsat 2020