2020-07-07

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak: To nasz nowy start

0

Uczestnicy 11. edycji „Tańca z Gwiazdami” przekazali fanom specjalną wiadomość. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ogłosili w mediach społecznościowych efekty terapii dla par, jaką rozpoczęli pod koniec maja. Zwycięzcy „Love Island. Wyspa miłości” radośnie oznajmili, że trudny okres mają już za sobą i rozpoczynają nowy etap w swoim związku.

Uczucie, które narodziło się pomiędzy nimi w hiszpańskiej willi podczas randkowego reality show, w ostatnich miesiącach wystawione zostało na wiele prób. Najpierw kłótnie, do których dochodziło podczas treningów przed startem 11. edycji „Dancing with the Stars”, omal nie doprowadziły do ich rozstania.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mikołaj Jędruszczak (@mikolaj_jedruszczak_official)

Para poradziła sobie z tymi trudnościami, ale odczuła skutki kwarantanny, którą spędzała wspólnie w czterech ścianach. Ze względu na rosnące napięcie postanowiła skorzystać z pomocy specjalistów podczas specjalnych spotkań, aby naprawić swoją relację. - Udało się. Popracowaliśmy ciężko, wracami silniejsi, bogatsi o nowe doświadczenia, bo niestety taki problem nie jest łatwy w rozwiązywaniu i kosztowało nas to bardzo wiele nerwów. Teraz może być tylko lepiej - powiedział z uśmiechem Mikołaj Jędruszczak. - To taka historia z happy endem - dodała jego partnerka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Zwycięzcy „Love Island. Wyspa miłości” postanowili to uczcić w specjalny sposób. - Mamy taki nowy start, zapisujemy datę w komentarzu. Idziemy na romantyczną kolację. Trzeba celebrować i podsycać ten ogień w związku - powiedziała Sylwia Madeńska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Na koniec zakochani skierowali kilka słów do swoich fanów. - Mamy nadzieję, że na naszym przykładzie damy cząstkę nadziei tym, którzy boją się zawalczyć o swoje. Walczcie, naprawdę warto, żeby kiedyś nie żałować. Warto spróbować każdej możliwej drogi - powiedziała jedna z par 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Poznaj style taneczne w „Tańcu z Gwiazdami”. Zobacz wideo!
Malwina Wędzikowska: Stroje są dumą „Tańca z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020