2020-06-26

Weekend z Polsatem 26-28 czerwca. Zobacz szczegóły!

0

Jak atrakcyjnie spędzić czas przed telewizorem? Sprawdź, co oferujemy! Domowe kino pełne gwiazd i dobrej zabawy w Polsacie! W piątek zapraszamy wszystkich na magiczne Podlasie. Zapowiada się wesoły wieczór „U Pana Boga w ogródku”! Następnie Mark Wahlberg jako nowojorski detektyw „Max Payne” wpadnie na trop wielkiej afery. W sobotę fantastyczny film animowany „Ratatuj”, w którym uroczy szczur Remy w zapragnie zostać kucharzem w prestiżowej paryskiej restauracji. Wieczorem razem z Harrisonem Fordem, Shią LaBeoufem i Cate Blanchett wyruszymy niebezpieczną podróż do odległych zakątków Peru w hitowej produkcji „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”. Niedzielny wieczór będzie jak zwykle pełen dobrego humoru, tym razem z Kabaretem Smile w programie „To się nadaje do kabaretu!”. Na koniec Nick Nolte i Eddie Murphy będą mieli tylko „48 godzin” na schwytanie groźnych przestępców. Oto weekend z Telewizją POLSAT od 26 do 28 czerwca. Zapraszamy!

PIĄTEK, 26 czerwca 2020 r.

U Pana Boga w ogródku - godz. 20:05
Jerzy Bocian, prawdziwe nazwisko Józef Czapla, a bardziej znany pod pseudonimem – Żuraw. Do miasteczka Królowy Most trafia świadek koronny w procesie mafii z Milanówka! Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Wojciech Solarz i Emilian Kamiński w komedii kryminalnej Jacka Bromskiego „U Pana Boga w ogórku”. Śmiej się z bliźniego, jak z siebie samego!
Uhonorowana Nagrodą Specjalną Jury na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2007 roku komedia obyczajowa, będąca kontynuacją przeboju kinowego Jacka Bromskiego „U Pana Boga za piecem”. Reżyser po raz kolejny przeniósł widzów w nostalgiczno-sielankowy krajobraz białostockiej prowincji z jej zaśpiewną, kresową mową, nieśpiesznym życiem małego miasteczka i zręcznie nakreślonymi, nietuzinkowymi bohaterami. Choć bronią się przed zgiełkiem świata, to i tak docierają do nich w końcu modne nowinki techniczne i niestety także współczesne plagi (mafia i supermarkety). Całość okrasił dużą dawką humoru i wątkiem kryminalnym, też potraktowanym z przymrużeniem oka.

Chociaż od czasu pierwszego filmu minęło już niemal dziesięć lat, w małej mieścinie Królowy Most - gdzie życie płynie leniwie i spokojnie - niewiele się zmieniło. Rząd dusz nadal sprawuje ten sam ksiądz proboszcz regularnie opowiadający Najświętszej Panience o wydarzeniach w okolicy i radzący się Jej w trudnych sprawach. Porządku w miasteczku i na posterunku pilnuje ten sam komendant, ale teraz przybyło mu trosk. Agenci CBŚ właśnie tam przywożą bowiem gangstera Józefa Czaplę, pseudonim Żuraw, świadka koronnego w procesie mafijnym. W ramach programu ochrony świadków dają mu nową tożsamość (teraz Czapla nosi nazwisko Jerzy Bocian), umieszczają w luksusowej willi na uboczu i przydzielają "wypasiony" samochód, przekonani, że na takim „zadupiu” nikt Czapli vel Żurawia vel Bociana nie znajdzie...

  

Max Payne - godz. 22:45
Mark Wahlberg, Mila Kunis, Beau Bridges i Ludacris w filmie akcji na podstawie kultowej gry komputerowej.
Max Payne (Mark Wahlberg) to niezależny, niemający nic do stracenia policjant niezbyt przejmujący się regułami. Nastawiony na zemstę, jest zdecydowany i zrobi wszystko, żeby wytropić odpowiedzialnych za brutalny mord jego żony i córki. Obsesyjne śledztwo zabiera go w koszmarną podróż, gdzie mroczne fantazje mieszają się z rzeczywistością. Wraz ze zgłębianiem tajemnic, Max zostaje zmuszony do walki z wrogami spoza tego świata... Na domiar złego niespodziewana zdrada prowadzi go na samą krawędź obłędu.

SOBOTA, 27 czerwca 2020 r.

Ratatuj - godz. 20:05
Gotować każdy może, lecz tylko nieustraszeni będą mistrzami! Animacja ze studia filmowego Pixar, znanego z takich przebojów kinowych jak: „Auta”, „Gdzie jest Nemo?” i „Iniemamocni”. Szczur o imieniu Remy pragnie zostać największym francuskim szefem kuchni! „Ratatuj” - Oscar za najlepszy film animowany!
Remy marzy o wielkiej karierze w branży gastronomicznej, wbrew życzeniom rodziny, która widzi go raczej w roli śmietnikowego gryzonia. Kulinarne powołanie bierze jednak górę i nasz bohater w wyniku nieoczekiwanego splotu wydarzeń wpada - dosłownie - do słynnej restauracji, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców stolicy Francji. Pomimo oczywistych przeszkód, a dzięki swemu fantastycznemu zmysłowi węchu, Remy spełnia tu swoje marzenie i przy okazji wywraca gastronomiczny świat Paryża do góry nogami.

  

Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki - godz. 22:35
Harrison Ford, Shia LaBeouf i Cate Blanchett w czwartej części przebojowej serii o przygodach amerykańskiego archeologa i poszukiwacza przygód Indiany Jonesa.
Akcja filmu rozpoczyna się na pustynnym południowym-wschodzie w 1957 roku – w samym apogeum Zimnej Wojny. Dr „Indiana” Henry Jones Jr. (Harrison Ford) i jego wspólnik, Mac (Ray Winstone) właśnie wymknęli się z rąk sowieckich agentów i wracają do domu. Wkrótce potem słynny archeolog dowiaduje się od dziekana swojej macierzystej uczelni – Marshall College – i bliskiego przyjaciela (Jim Broadbent), że jego ostatnie wyczyny nie spodobały się przedstawicielom rządu, którzy naciskają na władze uniwersytetu, aby te usunęły profesora Jonesa z uczelni. Wyjeżdżając z miasta, Indiana spotyka zbuntowanego młodego człowieka Mutta (Shia LaBeouf), który mimo tego, że żywi do profesora sporą urazę, ma też propozycję, która może spodobać się żądnemu przygód archeologowi: jeśli pomoże on Muttowi w pewnej osobistej sprawie, chłopak naprowadzi go na ślad Kryształowej Czaszki z Aktor - legendarnego przedmiotu fascynacji, przesądów i lęków. Indiana i Mutt wyruszają do najbardziej odległych zakątków Peru – krainy starożytnych grobowców, zapomnianych odkrywców i złotego miasta. Szybko jednak zdają sobie sprawę z tego, że nie są sami. Na trop Kryształowej Czaszki wpadli także sowieccy agenci pod wodzą zimnej jak lód i porażająco pięknej Iriny Spalko (Cate Blanchett). Sowieci wierzą, że odkrywając tajemnice czaszki będą mogli zapanować nad światem. Profesor Jones i jego młody towarzysz wyprawy muszą szybko znaleźć sposób na pokrzyżowanie szyków bezlitosnym Sowietom i powstrzymanie ich przed zagarnięciem obdarzonej nadprzyrodzoną mocą Kryształowej Czaszki...

NIEDZIELA, 28 czerwca 2020 r.

Kabaret Smile „To się nadaje do kabaretu” - godz. 20:00
Kabaret Smile, humor z życia wzięty i kultowa Bożenka!
W tym właśnie programie powróci wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Przypomnimy perypetie tej zwariowanej pary, a to tylko część programu „To się nadaje do kabaretu”. Cały program będzie laboratoryjną mieszanką codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Skecze, gagi, puenty i inne odczynniki stworzą wybuchową reakcję. Salwy śmiechu gwarantowane!

48 godzin - godz. 22:00
Nick Nolte i Eddie Murphy w doskonałej komedii sensacyjnej. Mają dwie doby na schwytanie groźnego przestępcy!
Doskonała komedia sensacyjna z aktorskim duetem: Nick Nolte i Eddie Murphy (za tę kreację nominowany do Złotego Globu). Detektyw i zwolniony warunkowo więzień mają dwie doby na wytropienie i unieszkodliwienie pary niebezpiecznych psychopatów, którzy zbiegli z więzienia i grasują w chińskiej dzielnicy San Francisco... Groźny przestępca Albert Ganz (James Remar) i jego indiański partner Billy Bear w ramach zabicia czasu porywają wprost z ulicy młodą kobietę. Muszą przeczekać weekend, bo sprawa dotyczy pół miliona dolarów z pewnego napadu, które ponownie trafiły do banku i można je odebrać dopiero w poniedziałek rano. W związku z tym wyruszają w towarzystwie dwóch prostytutek do taniego hoteliku w podejrzanej okolicy. Niemal równocześnie wkracza tam w poszukiwaniu skradzionych kart kredytowych detektyw Jack Cates (Nick Nolte) w towarzystwie dwóch swoich ludzi. Wkrótce obaj policjanci giną. Po powrocie na posterunek Cates dowiaduje się o istnieniu niejakiego Reggiego Hammonda (Eddie Murphy), byłego kumpla Ganza, który aktualnie odsiaduje karę dwóch lat więzienia. Chwilę później w celi więziennej dochodzi do spotkania dwóch prawdziwych indywidualności. Reggie szybko wyciąga wnioski z celu tej wizyty i za ewentualną pomoc policji domaga się wyciągnięcia go z więzienia. Porozumienie zostaje zawarte, ale aby zachować pozory zależności, Reggio pozostaje na stałe w kajdankach. W zamian za to ustawicznie pyskuje używając najmniej wybrednych przekleństw. Obaj partnerzy rozpoczynają poszukiwania od wizyty w gangsterskiej spelunie i tu po raz pierwszy dochodzi do głosu geniusz komiczny Murphy’ego, gwiazdy takich filmów, jak: „Nieoczekiwana zmiana miejsc”, „Gliniarz z Beverly Hills”, czy też „Książę w Nowym Jorku”, i jego nieprawdopodobnie „brzydki” język...

Włącz emocje! Z Polsatem!

Komentarze
© Polsat 2020