2020-06-25

Oglądaj „Polska Wybiera - Wybory Prezydenckie 2020”

0

Multimedialny wieczór wyborczy w niedzielę 28 czerwca na antenie Polsatu, Polsat News i polsatnewspl. Pierwsze sondażowe wyniki, relacje reporterskie, rozmowy z politykami, ekspertami i publicystami oraz informacje z mediów społecznościowych. Najlepsi dziennikarze pracujący w trzech studiach przedstawią wszystko, co najważniejsze o pierwszej turze wyborów prezydenckich w Polsacie od godz. 20:50. Początek wieczoru wyborczego na antenie Polsat News i na polsatnews.pl od godz. 19:50.

Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020” poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. O godz. 21:00 przedstawią pierwsze sondażowe wyniki wyborów przygotowane przez firmę IPSOS.

Reporterzy Polsat News będą obecni tego dnia w sztabach wyborczych wszystkich jedenastu kandydatów startujących w wyścigu o fotel prezydenta. Będą też obecni w różnych miejscach Polski, żeby najlepiej i najszybciej przekazać widzom najważniejsze informacje tego dnia.

Tego wieczoru nie zabraknie gorących komentarzy, które w studiu Polsat News przedstawią zaproszeni goście – politycy z pierwszych stron gazet, eksperci i publicyści.

Internet i media społecznościowe na pewno będą wrzały w niedzielę od informacji i opinii. Najciekawsze z nich będzie wyszukiwać redakcja portalu polsatnews.pl. A prezentować i analizować je będzie przez cały wieczór wyborczy Piotr Witwicki, koordynator redakcji portalu.

Michał Stela przedstawi dane o tym, jak głosowali obywatele Polski w podziale na różne grupy – ze względu na wiek, płeć czy miejsce zamieszkania, gdzie najchętniej oddawano głosy na poszczególnych kandydatów, kto był najpopularniejszy w wybranych grupach wiekowych, czy jak głosowały największe miasta w Polsce a jak tak zwane „małe ojczyzny”. A wszystko to realizowane z trzech studiów Telewizji Polsat przy użyciu najnowocześniejszej techniki i rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality).

Również dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w studio, Bartosz Kurek zabierze w programie „Polska Wybiera” widzów Polsat News przed wirtualny Pałac Prezydencki, aby przedstawić arkana pracy najważniejszej osoby w państwie. 

 

Program „Polska Wybiera - Wybory Prezydenckie 2020” od godz. 19:50 na antenie Polsat News i na portalu polsatnews.pl. Od godz. 20:50 wieczór wyborczy będzie emitowany również w Polsacie głównym.

Komentarze
© Polsat 2020