2020-06-22

„Poznaj mojego tatę” i „Super Tata” na Dzień Ojca w Polsacie

0

Dwie rodzinne komedie w gwiazdorskiej obsadzie we wtorek 23 czerwca. Jak poprosić przyszłego teścia o rękę jego córki i w jaki sposób ułożyć sobie z nim relację? Film „Poznaj mojego tatę” pokaże, że nie jest to łatwe zadanie, szczególnie gdy mężczyzna jest byłym agentem C.I.A... A czy da się zostać ojcem nie swojego dziecka? Adam Sandler niespodziewanie odkryje, że drzemie w nim „Super Tata”. Spędź Dzień Ojca z Telewizją POLSAT!

Pielęgniarz Greg Focker (Ben Stiller) ma oświadczyć się swej dziewczynie Pam (Teri Polo) podczas weekendu spędzanego w domu jej rodziców. Problem w tym, że najpierw musi poprosić o rękę swej ukochanej jej ojca. Niestety cwany Jack Byrnes (Robert De Niro) - zwariowany ojciec Pam, a także były agent C.I.A. - nabiera nagłej awersji do adoratora córki. Zabawny ciąg nieszczęśliwych wypadków i wszech panujące Prawo Murphiego sprawiają, że Greg zostaje mistrzem katastrofy i czynią go pariasem w oczach całej rodziny... z wyjątkiem jego kontuzjowanej dziewczyny, która nie może uwierzyć w to, że nadal kocha swego siejącego zniszczenie narzeczonego. Do czego to doprowadzi?

Poznaj mojego tatę we wtorek 23 czerwca o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Sonny Koufax (Adam Sandler) ma trzydzieści dwa lata i nie ma najmniejszej ochoty, żeby się ustatkować. Pewnego dnia do drzwi Sonny’ego puka pięcioletni Julian, który oświadcza, że jest synem Kevina (Jon Stewart), jego współlokatora, który wyjechał w podróż służbową do Chin. Sonny postanawia zaopiekować się chłopcem, głównie po to, aby zaimponować swojej dziewczynie, która oskarża go o brak dojrzałości. Jednak wkrótce odkrywa, że pokochał chłopca jak własnego syna. Z pomocą uroczej prawniczki Layli (Joey Lauren Adams), staje do walki o prawo do opieki nad Julianem. Czy mu się to uda?

Super Tata we wtorek 23 czerwca o godz. 22:30 w Telewizji POLSAT.

Ten szczególny dzień warto spędzić w rodzinnym gronie i towarzystwie gwiazd kina.

  

Zaplanuj Dzień Ojca z Polsatem!

 

Komentarze
© Polsat 2020