2020-06-17

Maffashion na live czacie. Moda, sukces, hejt i...

0

Znana blogerka miała z Karoliną Gilon wiele wspólnych tematów do rozmowy. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi postaciami produkcji Polsatu, które chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Co Maffashion wyznała prowadzącej i widzom?

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, zyskała wielką popularność dzięki założonemu blogowi o modzie. Jaki jest jej przepis na sukces? - Szczypta fantazji, garść talentu, deko kreatywności, pracowitość... - rozpoczęła, choć po chwili zaznaczyła, że ciężko jest jej wskazać, co liczy się obecnie. - Patrzę teraz, jakie osoby są na świeczniku i zbierają rzesze fanów i czegoś nie rozumiem. Nie wiem, jaka jest recepta. Kiedyś ludzie patrzyli na mnie i koleżanki, które zajmowały się podobnymi rzeczami i też to negowali. Mówili „Co to jest? Chwilowa moda”. Nie widzieli w tym sensu i nic wartościowego. Ja to robiłam jako hobby, a że to się tak rozrosło... - powiedziała.

W trakcie rozmowy nie mogło zabraknąć pytania o to, co będzie modne tego lata. - Pastele jak co roku. To wszystko tak zatacza koło. Ja jestem trochę zmęczona modą. Wejdziesz do sieciówki i masz każdy trend, masz wszystko. Kiedyś trzeba było się naprawdę nakombinować. Jak się coś zdobyło, coś się upolowało, to zostawało to z tobą na dłużej. Wszystko jest tak łatwo dostępne. Liczą się detale, ale praktycznie wszystko, co założysz, jest modne - stwierdziła blogerka.

Maffashion opowiedziała także na wiele personalnych pytań. Czy siebie akceptuje? Czy chciałaby wyjść za mąż? Co sądzi i jak radzi sobie z hejtem w sieci?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020