2020-05-31

„Domowe rozgrywki” - odcinek 8, sezon 2: Specjalna zachęta

0

Agnieszka znów uszkodziła auto. Gdy Markowi przechodzi złość, wymyśla dla niej prezent. Czechoski jest poirytowany, że po raz kolejny musi zajmować się rozbitym samochodem żony. Kiedy jednak emocje opadają, wpada na pomysł, w jaki sposób sprawić, żeby małżonka nie sięgała po telefon za kółkiem. To, co dla niej przygotował, całkowicie ją zaskakuje...

Oglądaj serial „Domowe rozgrywki” online na IPLA.TV.

Marek w obecności Heleny przeprowadza rozmowę z Agnieszką, która drugi raz w ciągu miesiąca uszkodziła zderzak samochodu.
- Aguniu, czy mogłabyś mi to jakoś logicznie wytłumaczyć? - pyta.
- Pojechałam odebrać z treningu Helenę i nie zauważyłam tego klombu - tłumaczy żona.
- A możesz mi powiedzieć dlaczego, jak zwykle, go nie zauważyłaś? Niech mi wolno będzie zaryzykować stwierdzenie, że to się stało, ponieważ kolejny raz rozmawiałaś ze swoją siostrą Jagodą przez telefon - cedzi słowa mąż.
- Dobrze, dobrze. Rozmawiałam przez telefon. Dzwoniła do mnie Jagoda z bardzo ważną sprawą - broni się Agnieszka.
- Bardzo poważną sprawę, kochanie, to teraz ja mam z twoim zderzakiem i pogiętą felgą. Powinnaś się cieszyć, że tak nieodpowiedzialne zachowanie skończyło się tylko takimi konsekwencjami - kończy dyskusję i... dodaje z przekąsem: - Maja zaprasza nas na jakieś party. I dobrze, że mieszka tak blisko. Nie trzeba używać autka. O klomb się nie zawadzi...

Niedługo potem Czechoski wpada na pomysł, w jaki sposób wpłynąć, aby poprawiła swoje zachowanie za kółkiem. Co przygotował dla żony?

Dziękujemy za wspólne oglądanie drugiego sezony serialu Domowe rozgrywki w Telewizji POLSAT.

Komentarze