2020-05-26

Zobacz, jak gwiazdy Polsatu świętują Dzień Matki

0

26 maja to dla nich bardzo szczególny dzień. Czego życzą i za co dziękują? Dzień Matki jest wyjątkowym wydarzeniem dla gwiazd Telewizji POLSAT, które w mediach społecznościowych podzieliły się wieloma rodzinnymi zdjęciami. Zarówno ze swoimi mamami, jak i dziećmi. Nie zabrakło także osobistych historii i wzruszających życzeń.

- Dzięki tobie Mamo mam super życie - napisał na Instagramie Krzysztof Ibisz, prezenter Telewizji POLSAT pod niezwykle uroczą fotografią.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mama nie ma Insta ( jeszcze😉). Dzięki Tobie Mamo❤️ mam super życie🌺🍎🍎❤️ Dziękuję🙏❤️miroslawaibisz #dzienmatki #dziekuje #🙋🏻‍♂️

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

Nie mogło także zabraknąć wpisu osoby, która odmienia życie rodzin. Katarzyna Dowbor, prowadząca program „Nasz nowy dom” zaprezentowała archiwalne zdjęcie, które wzbudziło zachwyt jej fanów. „Jak dwie krople wody”, „Uderzające podobieństwo”, „I już wiadomo, po kim jest pani piękna” - skomentowali fotografię z 2001 roku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z Mamą... ❤️ Zdjęcie z 2001 roku. . . #mama #dzienmamy #dzieńmatki #mamaicorka #krystyna #kocham #razem #apetytnażycie #książka #mojaksiążka

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Zdjęcie z przesżłości opulikował jej syn Maciej, prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

>

Do rodzinnego albumu sięgnęła Karolina Gilon, prowadząca „Love Island. Wyspa miłości”, a zdjęcie opatrzyła komentarzem: - Moja wojowniczka, bohaterka i przyjaciółka. Mama. Powiem tylko jedno: dziękuję.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja Wojowniczka, bohaterka i przyjaciółka ❤️ Mama .. powiem tylko jedno .. dziękuje ❤️

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Większość gwiazd Polsatu zdecydowała się zaprezentować współczesne zdjęcia z mamami. Tak uczyniła na przykład Julia Wieniawa, gwiazda serialu „Zawsze warto” i uczestniczka 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej Mamy na świecie ❤️ #mama

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Fotografią w podobnym stylu podzieliła się także gwiazda serialu „Przyjaciółki”. - Wszystkim Mamom - z całego serca - pogody ducha i radości każdego dnia! - napisała Małgorzata Socha.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkim Mamom - z całego serca - pogody ducha i radości każdego dnia! ❤️ #dzieńmamy #zmamąnajlepiej #rodzinnie #mothersday #lovemymom #likemotherlikedaughter @bizuteriaapart

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

- Mama, mamunia, najukochańsza - w taki sposób swoje zdjęcie z ukochaną rodzicielką podpisała Ewa Wachowicz, gospodyni programu „Ewa gotuje”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mama, mamunia, najukochańsza❤️❤️❤️#dzienmamy #rodzina #familytime #family #dom #dzieńmatki #mama #happy

Post udostępniony przez Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)

Barbara Kurdej-Szatan w tym szczególnym dniu opublikowała zdjęcie z siostrą i mamą, które podpisała: - Kochamy Cię Mamunia. Twoje córcie - wdzięczne za wszystko!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochamy Cię Mamunia ❤️ Twoje córcie - wdzięczne za wszystko ! ❤️ #elizawyszomirskakurdej @innkamania #dzieńmatki #mothersday #mama #najwspanialsza #jedyna #love #family

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Na jej profilu nie zabrakło także zdjęcia głównej bohaterki serialu „W rytmie serca” z ukochaną córką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamą być ❤️ najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało ❤️ #mothersday

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Katarzyna Zielińska świętowanie Dnia Matki rozpoczęła od przedstawienia specjalnego kolażu. - Mama i ja. Takie same. Cieszę się, że cię mam - podkreśliła aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mama i ja. Takie same. Zaraz do Ciebie zadzwonię. Cieszę się, że Cię mam❤️ Że mogę powiedzieć Mamuś❤️ #kocham #mama #dzieńmatki

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Potem natomiast gwiazda serialu „Zawsze warto” pokazała wspólne zdjęcie ze swoją mamą.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje ukochane zdjęcie z niebieskooką MAMĄ💙 #motheroftwo #blueeyes

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

W bardzo osobistym wpisie za rodzicielskie wsparcie podziękowała Blanka Lipińska. - Jesteś schronem atomowym. Jesteś nauką, mądrością i sumieniem - czytamy. Prowadząca reality show „Tylko Jeden” złożyła także życzenia wszystkim mamom.

Za to, że zawsze mogła liczyć na jej pomoc, swojej mamie podziękowała także Agnieszka Sienkiewicz, aktorka serialu „Przyjaciółki”.

Z kolei inna z „Przyjaciółek”, Anita Sokołowska pochwaliła się zabawnym wideo z udziałem swojego synka.

W dniu swojego święta Katarzyna Skrzynecka zdradziła, jak jest nazywana w domu przez dzieci. - Moja młodsza córeczka jednym z pierwszych swoich słów nazwała mnie kiedyś Mimi. Starsza, dorosła córeczka, podchwyciła i tak zostało. A ja to kocham najszczęśliwszą miłością świata - podkreśliła jurorka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W Dniu Matki nie może zabraknąć także upominków! Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka Polsatu, odebrała od córki piękny bukiet kwiatów!

Także Gosia Andrzejewicz, uczestniczka 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, pochwaliła się cudownymi różami. - Czuję się ogromną szczęściarą, że mam takiego kochanego synka - zaznaczyła we wpisie.

Wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego!

Komentarze
© Polsat 2020