2020-05-25

Dzień Mamy z Fundacją Polsat. Podziękuj jej wyjątkową laurką

0

Zapraszamy wszystkie dzieci i ich mamy do udziału w specjalnej akcji. 26 maja to szczególny dzień w każdej rodzinie. Fundacja Polsat zachęca do wspólnej zabawy, która sprawi, że to święto będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. Niech moc miłości wypełni cały Instagram.

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

Dla każdej mamy najlepszym prezentem jest upominek płynący prosto z serca dziecka. W tym szczególnym dniu zapraszamy wasze pociechy, aby przygotowały specjalne laurki, na których narysują kwiatki lub napiszą, za co was kochają. A może wykonacie je wspólnie? Gdy będą już gotowe, podzielcie się nimi na Instagramie, aby docenić pracę maluchów, a także zainspirować do udziału w akcji.

Dzień matki oraz inicjatywa Fundacji Polsat był jednym z tematów w porannym paśmie „Nowy dzień”, a prowadzący rozmawiali z Magdaleną Stużynską-Brauer, aktorką znaną między innymi z serialu „Przyjaciółki”. - Wiem, że wczoraj były prace nad laurką z Harrym Potterem, to ulubiony bohater mojego młodszego syna. Starszego zresztą też był na pewnym etapie. Zarazili mnie sympatią do niego. Nie mogę się doczekać efektu - mówiła.

- Życzę wszystkim mamom wszystkiego najlepszego i zachęcam do wzięcia udziału w akcji - dodała mama dwóch synów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fundacja Polsat (@fundacjapolsat)

Czekamy na fotki i twórczość waszych dzieci. Oznacz nas na swoich zdjęciach @fundacjapolsat #FundacjaPolsat

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl

Komentarze
© Polsat 2020