2020-05-19

Polsat Festiwal: Takiego wydarzenia jeszcze nie było!

0

23 i 24 maja koncerty największych gwiazd polskiej muzyki i sceny kabaretowej. Sopot bez polsatowskiego festiwalu w 2020 roku? Nic podobnego! Zapraszamy na muzyczną podróż do Opery Leśnej, żeby przypomnieć sobie artystów i przeboje, które wszyscy znamy i kochamy! A żeby tradycji stało się zadość, to razem z ulubieńcami kabaretowymi będziemy także śmiać się z najlepszych skeczów, gagów i żartów.

Jego znakiem rozpoznawczym był szczery uśmiech, bujna czupryna i trąbka. 23 maja wspólnie uczcimy trzecią rocznicę śmierci Zbigniewa Wodeckiego, wspominając jego cudowny głos, który tyle razy rozbrzmiewał na sopockiej scenie. Usłyszymy „Rzuć to wszystko, co złe”, „Chałupy welcome to”, „Z Tobą chcę oglądać świat” (w duecie z Natalią Szroeder), „Zacznij od Bacha” i kultową już dla wielu pokoleń „Pszczółkę Maję”.

Przypomnimy także niezwykle charyzmatyczne wokalistki, które zawsze porywały do wspólnej zabawy całą publiczność: Beatę Kozidrak z zespołem Bajm w utworach „Co mi Panie dasz”, „Nie ma wody na pustyni” i „Józek nie daruję Ci tej nocy” oraz Agnieszkę Chylińską w takich przebojach jak „Kiedy powiem sobie dość” i „Drzwi” zespołu O.N.A., a także „Nie mogę Cię zapomnieć” i „Królowa łez” z zeszłorocznego, urodzinowego koncertu wokalistki.

Nie zapominamy też o wielbicielach punk-rocka! Dla nich, ale nie tylko, niezapomniane występy grupy T.Love i ich piosenki, które śpiewają kolejne pokolenia: „IV Liceum Ogólnokształcące”, „To wychowanie” (z gościnnym udziałem Kasi Kowalskiej), „Chłopaki nie płaczą” i „Warszawa”.

Koncerty z pustej Opery Leśnej poprowadzi Krzysztof Ibisz. To będzie muzyczny wieczór pełen wzruszeń i pozytywnych emocji.

  

To nie koniec atrakcji. 24 maja Operę Leśną opanują artyści komediowi ze swoimi najlepszymi skeczami. Na scenie między innymi Kabaret Neonówka, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Limo, Kabaret Skeczów Meczacych, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Paranienormalni. Tym razem w roli gospodarza niezastąpiony Piotr Bałtroczyk, który ze swojego domu na Warmii połączy się z niektórymi z artystów, żeby porozmawiać o tym, jak radzą sobie z obecną sytuacją i czego im brakuje. Widzów czeka wieczór pełen żartów, śmiechu i doskonałej zabawy!

  

Polsat Festiwal w sobotę 23 maja i w niedzielę 24 maja o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

 

Komentarze
© Polsat 2020