2020-04-26

„Ślad” - odcinek 107: Uzbrojona piękność

Żona zamożnego biznesmena zostaje zastrzelona. Kobieta ginie w swoim własnym samochodzie. Policjanci z CWŚ próbują ustalić, co Marina robiła późnym wieczorem w opuszczonym miejscu i dlaczego miała na sobie seksowną bieliznę. Głównym podejrzanym staje się mąż ofiary, Wiktor. Czy mógł z pełną premedytacją zabić ukochaną?

Oglądaj serial „Ślad” online na IPLA.TV.

Stróże prawa podejrzewają, że za zabójstwem stoi mąż Wiktor. Ten jednak przedstawia alibi. Tego dnia był ze swoim przyjacielem Olkiem, u którego zostawił telefon. W toku śledztwa okazuje się, że nie tylko tam...
- W momencie, kiedy została zabita żona, mąż ofiary był na policji - odczytuje raport Jacek Zaręba.
- No właśnie zdaje się, że nie tylko tam. Jego kumpel Lenarczyk zeznał, że pili razem i że Wiktor wyszedł od niego około 20:30. Jak godzinę wcześniej mógł być u siebie pod domem? - zastanawia się lekarz Piotr Romanowski, który dostał wcześniej zupełnie inne sprawozdanie.
- No właśnie... Teleportacja i podróże w czasie to taka piękna sprawa... - śmieje się laborant.

Centralny Wydział Śledczy odkrywa, że biznesmen miał kochankę i mógł zaplanować pozbycie się żony. Niebawem pojawiają się jednak dowody świadczące o tym, że mężczyzna padł ofiarą spisku, uknutego przez Marinę i jej kochanka... Olka! Oboje chcieli sprawić, aby Wiktor uwierzył, że zamordował swoją żonę.

Kim jest wobec tego kobieta, która poniosła śmierć w samochodzie?

Ślad w niedzielę o godz. 23:00 w Telewizji POLSAT.