2020-04-25

Joanna Liszowska na live czacie Polsatu. Co u niej słychać?

0

Już wiemy, jak spędza ten wyjątkowy czas Patrycja z serialu „Przyjaciółki”. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami. Joanna Liszowska w pełnej szczerości rozmowie specjalnie dla fanów. Jakie wątki wywołały najwięcej emocji?

- Znalazłam w sobie spokój i ukojenie - powiedziała aktorka podczas spotkania na żywo prosto ze swojego domu. - Ten czas może w nas zmienić bardzo wiele. Na lepiej! Zawsze lubiłam ludzi, ale to wszystko wzbudza we mnie jeszcze większą sympatię i życzliwość do innych. Dlatego będę chodzić i przytulać obcych! Ostrzegam! - dodała z szerokim uśmiechem.

„Totalna Mama”, jak określiła ją w trakcie rozmowy Milena Suszyńska, ma teraz jeszcze więcej czasu dla swoich dzieci i bardzo cieszy z każdej takiej chwili. Czego jej najbardziej brakuje i za czym tęskni? Jak wspominała swoje występy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Co zdradziła o serialu „Przyjaciółki”? Pytań było znacznie więcej...

Zobacz zapis całego czata:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze