2020-04-15

Nowy magazyn sportów walki od 16 kwietnia w Polsat Sport

0

Oglądaj w każdy czwartek o godz. 21:00 i... zdecyduj o nazwie programu. Realizowana na żywo godzinna audycja o MMA, pięściarstwie i olimpijskich sportach walki jest przede wszystkim nastawiona na interakcję z widzami. To właśnie oni wybiorą jej docelowy tytuł. Emisja rozpoczyna się jako „MMAgazyn”. Pierwszy odcinek 16 kwietnia w Polsat Sport, w portalu polsatsport.pl oraz na IPLA.TV.

Nowy program zastępuje audycję Puncher Extra Time, która koncentrowała się na przeglądzie wydarzeń pięściarskich oraz MMA w Polsce i na świecie. Tego elementu nie zabraknie też w magazynie sportów walki, ale będzie to przede wszystkim program dla widzów, z ich udziałem, w którym każdy będzie mógł się wypowiedzieć i nie będzie tematów tabu.

W roli prowadzących Łukasz „Juras” Jurkowski, komentator i czynny zawodnik MMA oraz Patrycja Zahorska, mistrzyni Polski w sportach sylwetkowych i uczestniczka niedawnej gali FFF 2. W gronie stałych ekspertów znajdą się między innymi Andrzej Kostyra, Tomasz „TJ” Marciniak i Dominik Durniat.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz „Juras” Jurkowski (@jurasmma)

Oprócz dyskusji w studiu czy łączeń wideo z gośćmi, istotną częścią programu stanowić będą materiały reporterskie z klubów sportowych. Widzowie zobaczą trenujących zawodowców oraz dowiedzą się, jak i gdzie sami mogą wejść do świata sportów walki.

„MMAgazyn” premierowo emitowany będzie w czwartki o godz. 21:00 w Polsat Sport. Program na żywo dostępny będzie też w portalu polsatsport.pl oraz w serwisie IPLA.TV, gdzie transmisje oglądać można między innymi na komputerach, tabletach i smartfonach.

Bohaterami pierwszego odcinka magazynu sportów walki będą pretendent do mistrzowskiego pasa UFC Jan Błachowicz oraz pięściarz kategorii junior ciężkiej Artur Szpilka.

Komentarze
© Polsat 2020