2020-04-03

„Joke Show”: Bożena Dykiel i jej najzabawniejsze żarty

0

Znana aktorka jednym z gości trzeciego odcinka rozrywkowego programu. Nikt nie ma wątpliwości, że Bożena Dykiel ma ogromny talent komediowy. Czym najbardziej rozśmieszyła wszystkich? U Rafała Rutkowskiego towarzyszyli jej także szeroko uśmiechnięci Zofia Zborowska-Wrona, Michał Czernecki i Wojciech „Łozo” Łozowski. Zobacz próbki ich możliwości. Mamy wideo!

Oglądaj „Joke Show” online na IPLA.TV.

Cztery rundy tematyczne, a w nich zabawne anegdoty z życia wzięte, nieśmiertelne dowcipy z cyklu „Przychodzi baba do lekarza” i popularne do dziś kawały z Chuckiem Norrisem w roli głównej. To wszystko i wiele więcej w trzecim odcinku programu satyrycznego „Joke Show”.

Bożena Dykiel okazuje się być ekspertem w sprawach damsko-męskich. Jej umiejętności aktorskie sprawiają, że ciężko zachować kamienną twarz. To tylko jeden z przykładów:

  

Żartami jak z rękawa sypie także Michał Czernecki. Okazuje się, że nie ma takiej dziedziny życia, z której nie umiałby się ponabijać. Sprawdzamy:

  

Zosia Zborowska-Wrona przytoczyła pikantny dowcip zasłyszany od swojego taty, Wiktora Zborowskiego. Wspominała także czasy studenckie i egzamin, gdy miała odegrać scenę łóżkową z kolegą, którego bardzo nie lubiła. Oto ona:

  

Piosenkarz Wojciech „Łozo” Łozowski wyznał pomiędzy wygłupami, że marzył o karierze aktorskiej. Przez kilka miesięcy uczył się nawet w szkole w Nowym Jorku. Co z tego wyszło?

Joke Show w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020