2020-03-27

Nagraj swój występ i dołącz do akcji #TwojaTwarzChallenge

0

Adam Strycharczuk przedstawia zasady. Zobacz jego specjalne wideo! Teraz każdy może stworzyć niepowtarzalną metamorfozę na wzór tych, które powstają w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, bez wychodzenia z domu! Internauci mogą również pomóc lekarzom i pracownikom szpitali w walce z COVID-19 poprzez wsparcie specjalnej zbiórki organizowanej za pośrednictwem Fundacji Polsat.

#TwojaTwarzChallenge to rozrywka bez wychodzenia z domu! Może w niej wziąć udział każdy. Wystarczy wejść na oficjalny profil programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Facebooku, pobrać jeden z dziesięciu udostępnionych podkładów muzycznych lub wybrać własny, ucharakteryzować się, przygotować choreografię, nagrać filmik i wysłać swoje wykonanie.

Zgłoszenia będą przyjmowane przez Messengera na Facebooku programu. Poprzez dodawanie hasztagów #twojatwarzchallenge i #zostańwdomu można nominować swoich przyjaciół, znajomych gwiazdy, rodzinę i w ten sposób zachęcić innych do wzięcia udziału w challenge’u!

Kto oceni przesłane wykonania? Każde z nich za pomocą lajków będą oceniać sami internauci, a następnie jury wybierze jedno, które zdobędzie tytuł Cyfrowej Twojej Twarzy. Nagrodą dla zwycięzcy będzie miejsce na widowni podczas jesiennych nagrań do programu oraz backstage pass (zwiedzanie kulis show) z przewodnikiem! Ambasadorem akcji i przewodniczącym jury został Adam Strycharczuk - zwycięzca 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz nowy juror w programie.

Które gwiazdy postanowiły nagrać domowe metamorfozy? Są to m.in. Rafał Szatan, Kazik Mazur, Czadoman, Stefano Terrazzino, Gosia Andrzejewicz, Ewelina Lisowska, Marek Kaliszuk, Filip Lato, Staszek Karpiel-Bułecka, Kasia Ptasińska, Jeremi Sikorski, Marcel Sabat i Adam Fidusiewicz.

Ideą show od samego początku jest wspieranie organizacji charytatywnych. W #TwojaTwarzChallenge nie może być inaczej! Fundacja Polsat oraz produkcja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” apelują o wsparcie tych, którzy ryzykują życie, stojąc na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem i COVID-19. Na Facebooku programu zostanie udostępniona specjalna zbiórka przeznaczona na zakup środków ochrony osobistej dla lekarzy i pracowników szpitali.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie Polsatu w 2014 roku. Producentem programu jest firma Endemol Shine Polska, która wspólnie z Telewizją POLSAT jest organizatorem akcji #TwojaTwarzChallenge.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020