2020-03-24

Baśniowa Wielkanoc! Dzień Disneya w Polsacie 13 kwietnia

0

Doskonała rozrywka dla całej rodziny. Co czeka widzów w Wielkanocny Poniedziałek? Od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu zaprezentujemy animowane i aktorskie przeboje kinowe słynnej wytwórni. Ukoronowaniem tego święta jest premierowy pokaz filmu „Iniemamocni 2” na antenie otwartej w Polsce. 13 kwietnia zapraszamy na Dzień Disneya do Telewizji POLSAT.

To wielkie filmowe wydarzenie nie tylko dla najmłodszych. Pierwsza edycja na naszej antenie była niebywałym sukcesem. Po roku - również w Wielkanoc - wraca Dzień Disneya w Polsacie! Pokażemy filmy z optymistycznym przesłaniem i mnóstwem pozytywnych emocji. To idealne propozycje do oglądania w rodzinnym gronie w domowym zaciszu.

Na początek tego wyjątkowego dnia spotkanie z najsłynniejszą filmową wróżką. Premierowo na antenie animowana baśń „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” (godz. 7:50).

Następnie pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści o Roszpunce w animowanym musicalu „Zaplątani” (godz. 9:30). Dowcipnym dopełnieniem tej historii jest krótka animacja „I żyli długo i zaplątani” (godz. 11:35).

  

Chwilę później animacja dla fanów motoryzacji i nie tylko. Trzecia część kinowego hitu Disneya i Pixara o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy, czyli „Auta 3” (godz. 11:50).

  

Popołudnie w tym baśniowym dniu to prawdziwa filmowa uczta pod znakiem niezwykłych przygód w gwiazdorskiej obsadzie. Najpierw adaptacja powieści „Alicja w Krainie Czarów” (godz. 14:00) w reżyserii jednego z najbardziej oryginalnych twórców kina - Tima Burtona, a po niej „Alicja po drugiej stronie lustra” (godz. 16:20).

  

Co potem? Krótkometrażowa animacja z dreszczykiem i galerią ulubionych bohaterów - „Toy Story: Horror” (godz. 19:40).

  

A na koniec kolejna przebojowa animacja Disneya i Pixara. „Iniemamocni 2” (godz. 20:10), czyli dalsze przygody najbardziej niezwykłej rodziny na świecie, której członkowie mają supermoce i walczą z przestępcami. U Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany!

  

Dzień Disneya jest pełen filmowych wrażeń tak samo jak w 2019 roku. Wówczas w Wielkanoc Polsat był najchętniej oglądaną stacją, a propozycje repertuarowe zdeklasowały konkurencję. „Piękna i Bestia” była świątecznym hitem numer jeden. Pokazywana w paśmie MegaHit, najbardziej spodobała się widzom spośród wszystkich świątecznych propozycji polskich telewizji. Filmowa baśń z wynikiem 18,7% udziałów w rynku zajęła pierwsze miejsce w grupie wiekowej od 16 do 49 lat. Ale także pozostałe propozycje w ubiegłoroczny Wielkanocny Poniedziałek zgromadziły bardzo liczną widownię (A4+ z wynikiem 10,3%, A16-49 - 13%).

  

Już teraz dzień 13 kwietnia zaplanuj z Polsatem. Świątecznie zapraszamy!

Komentarze
© Polsat 2020