2020-03-24

Baśniowa Wielkanoc! Dzień Disneya w Polsacie 13 kwietnia

0

Doskonała rozrywka dla całej rodziny. Co czeka widzów w Wielkanocny Poniedziałek? Od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu zaprezentujemy animowane i aktorskie przeboje kinowe słynnej wytwórni. Ukoronowaniem tego święta jest premierowy pokaz filmu „Iniemamocni 2” na antenie otwartej w Polsce. 13 kwietnia zapraszamy na Dzień Disneya do Telewizji POLSAT.

To wielkie filmowe wydarzenie nie tylko dla najmłodszych. Pierwsza edycja na naszej antenie była niebywałym sukcesem. Po roku - również w Wielkanoc - wraca Dzień Disneya w Polsacie! Pokażemy filmy z optymistycznym przesłaniem i mnóstwem pozytywnych emocji. To idealne propozycje do oglądania w rodzinnym gronie w domowym zaciszu.

Wyjątkowy dzień rozpocznie się od zaproszenia naszych najmłodszych widzów na spotkanie z najsłynniejszą filmową wróżką. Premierowo na antenie animowana baśń „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” (godz. 7:30).

Następnie pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści o Roszpunce w animowanym musicalu „Zaplątani” (godz. 9:15). Dowcipnym dopełnieniem tej historii jest krótka animacja „I żyli długo i zaplątani” (godz. 11:30).

Chwilę później animacja dla fanów motoryzacji i nie tylko. Trzecia część kinowego hitu Disneya i Pixara o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy, czyli „Auta 3” (godz. 11:40).

Popołudnie w tym baśniowym dniu będzie prawdziwą filmową ucztą. Upłynie pod znakiem niezwykłych przygód w gwiazdorskiej obsadzie. Najpierw adaptacja powieści „Alicja w Krainie Czarów” (godz. 13:50) w reżyserii jednego z najbardziej oryginalnych twórców kina - Tima Burtona, a po niej „Alicja po drugiej stronie lustra” (godz. 16:15).

Co potem? Wyczekiwanie na wieczorny hit umili krótkometrażowa animacja z dreszczykiem i galerią ulubionych bohaterów - „Toy Story: Horror” (godz. 19:40).

Niezwykły Dzień Disneya w Polsacie zakończy kolejna przebojowa animacja Disneya i Pixara. „Iniemamocni 2” (godz. 20:00), czyli dalsze przygody najbardziej niezwykłej rodziny na świecie, której członkowie mają supermoce i walczą z przestępcami. U Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany!

Zapowiada się dzień pełen filmowych wrażeń, tak jak w 2019 roku. Wówczas w Wielkanoc Polsat był najchętniej oglądaną stacją, a propozycje repertuarowe zdeklasowały konkurencję. „Piękna i Bestia” była świątecznym hitem numer jeden. Pokazywana w paśmie MegaHit, najbardziej spodobała się widzom spośród wszystkich świątecznych propozycji polskich telewizji. Filmowa baśń z wynikiem 18,7% udziałów w rynku zajęła pierwsze miejsce w grupie wiekowej od 16 do 49 lat. Ale także pozostałe propozycje w ubiegłoroczny Wielkanocny Poniedziałek zgromadziły bardzo liczną widownię (A4+ z wynikiem 10,3%, A16-49 - 13%).

  

Już teraz dzień 13 kwietnia zaplanuj z Polsatem. Świątecznie zapraszamy!

Komentarze
© Polsat 2020