2020-03-16

„Wydarzenia 12:50” Polsat News na głównej antenie Polsatu

0

Widzów stacji zapraszamy na wydanie popołudniowe. Bądź na bieżąco! W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na aktualne i rzetelne informacje od 16 marca „Wydarzenia 12:50” Polsat News są również emitowane od poniedziałku do piątku na antenie Telewizji POLSAT. „Wszystko o koronawirusie” od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsat News.

„Wydarzenia 12:50” Polsat News to trzecie wydanie „Wydarzeń” w tygodniu na obydwu antenach. Prowadzą je na zmianę Bartosz Kurek, Agnieszka Mosór i Małgorzata Kaliniak.

Najważniejsze informacje z kraju i ze świata dla widzów Polsatu w trzech wydaniach „Wydarzeń”: o godz. 12:50, 15:50 i w głównym wydaniu serwisu o godz. 18:50. W Polsat News również o 21:50 „Wydarzenia Wieczorne”.

Od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 dla widzów Polsat News powstał specjalny interaktywny program z udziałem ekspertów. W jego trakcie każdy może telefonicznie, poprzez media społecznościowe oraz mailowo, zadawać pytania z różnych dziedzin: medycyny, prawa i psychologii na temat wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19. Program prowadzą na zmianę Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

Najnowsze informacje związane z pandemią koronawirusa można śledzić również w internecie na stronie polsatnews.pl, a także w aplikacji mobilnej Polsat News.

Komentarze