2020-03-16

Gwiazdy Polsatu uczestniczą w akcji #zostańwdomu

0

Znane postacie związane ze stacją włączyły się do kampanii społecznej. Nie zbagatelizowały zagrożenia, jakim jest rozprzestrzeniający się koronawirus. Gwiazdy Telewizji POLSAT za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazują, jak wygląda ich domowa kwarantanna, a także zachęcają innych do pozostania w swoich domach w ramach akcji #zostańwdomu. W jaki sposób?

- Trzeba się ratować szukaniem dobrych stron domowej izolacji, które warto całym sercem docenić - pisze Katarzyna Skrzynecka, jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pod zdjęciem w otoczeniu rodziny.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W tym kryzysowym czasie trzeba się też ratować szukaniem dobrych stron domowej izolacji, które warto całym sercem DOCENIĆ 🥰👨‍👩‍👧‍👧🌷💞 Chwile wytchnienia w codziennym zawodowym pędzie... CZAS RAZEM 👨‍👩‍👧‍👧🥰 RODZINNIE REALNIE NIEWIRTUALNIE 💞 Inne tempo życia, miejsce na refleksje... Rozmawiamy, czytamy sobie, gramy w edukacyjne i rodzinne gry, wyżywamy się na domowych porządkach i remanentach, na które zazwyczaj brak czasu, dzwonimy "jak u Was?" do Przyjaciół i Rodziny... Oglądamy rodzinnie zaległe filmy... gadamy, gadamy, gadamy, JESTEŚMY ZE SOBĄ I DLA SIEBIE 💞 CAŁYM SENSEM ISTNIENIA I MIŁOŚCI W RODZINIE 👨‍👩‍👧‍👧👍 Pomimo, że - jak tysiące ludzi z różnych branż - pocieszamy się w cieniu przerażającej rzeczywistości zamkniętych na dłużej miejsc pracy i perspektywy braku możliwości wykonywania naszej codziennej pracy zawodowej i zarobienia na życie... Nigdy nie brakowało nam pokory i odpowiedzialności ... Ten czas tym bardziej ją weryfikuje.... #zostańwdomujeślimożesz #zostańmywdomu #rodzina #społeczeństwo #solidarność #odpowiedzialnosć #miłość @marcinlopucki @paulinkaxxd #rodzina #razem #family #zostańwdomu #familytogether

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Paulina Sykut-Jeżyna chwile w domu oczywiście także poświęca swojej córeczce. - Chrońcie siebie i innych w tym trudnym czasie - apeluje prezenterka i prowadząca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ktoś tu zasnął podczas czytania 💗😴 Jesteśmy w domu 👨‍👩‍👧 .. Chrońcie siebie i innych w tym trudnym czasie 🙏🏻 #zostańwdomu

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Książka i otoczenie ukochanych czworonogów - z kolei taki sposób na domową kwarantannę ma Julia Wieniawa, gwiazda serialu „Zawsze warto” i uczestniczka „Tańca z gwiazdami”.

W domu zostają także inni biorący udział w 11. edycji show. Rafał Maserak ma teraz więcej czasu dla nowo narodzonego synka.

Pozostanie w mieszkaniu zaleca jego taneczna partnerka, piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zalecam zostanie w domkach kochani, bądźcie bezpieczni 👑🦠

Post udostępniony przez sylwia lipka mess (@sylwialipka.mess)

- W sposób szczególny zwróćcie uwagę na higienę i przypominajcie o tym dzieciom - podkreśla inny z uczestników „Tańca z Gwiazdami”, aktor Marcin Bosak.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry moi drodzy. Bardzo dziękuję za zainteresowanie faktem noszenia przeze mnie maseczki ochronnej podczas wczorajszego programu „Taniec z gwiazdami”. Dziękuję za liczne komentarze. Moja decyzja była spowodowana przeziębieniem i dbałością o komfort współpracujących ze mną osób oraz potrzebą zastosowania się do zaleceń służb dbających o nasze zdrowie. Jednocześnie chcę wszystkich uspokoić. Nie mam gorączki i objawów innych niż katar. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy a ekipie Tańca z gwiazdami za współpracę. Dbajcie o siebie i o bliskich w tym trudnym dla wszystkich czasie. W sposób szczególny zwróćcie uwagę na higienę i przypominajcie o tym dzieciom. Jeśli możecie, zostańcie w domu. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju. @tanieczgwiazdami @polsatofficial @tanieczgwiazdamifani @wiktoriaomyla #zdrowie #zdrowieprzedewszystkim #przeziębienie #koronawirus #zostańwdomu 📸@marysiadebska

Post udostępniony przez Marcin Bosak (@bosak.marcin)

A jak higiena, to nie można zapominać o częstym myciu rąk. W jaki sposób urozmaicić sobie tę czynność? Prezentuje Sami Harb, uczestnik Wielkiej Czwórki w programie „The Four. Bitwa o sławę”, który nawet wtedy ćwiczy ummiejętności wokalne.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Everyone in Poland right now @beatakozidrak @thefourbitwaoslawe @polsatofficial 😂 #biała #armia #poland #warsaw #coronavirus #washyourhands #sing #beatarmy #funny #viral #30secondchallenge #30sekunddlazdrowia

Post udostępniony przez Sami Harb (@sami_harb_official)

Sposoby na wzmocnienie odporności na swoim profilu prezentuje natomiast Ewa Wachowicz, gospodyni programu „Ewa gotuje”.

A co w tym czasie robią „Przyjaciółki”? - Ja #zostajewdomu i was namawiam do tego samego! Bądźmy odpowiedzialni - zaznacza Małgorzata Socha.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja #zostajewdomu i Was namawiam do tego samego! Bądźmy odpowiedzialni ✊💪 Buziaki 🤗 #zostańwdomu #odpowiedzialnośćspołeczna #stayathome #staysafe #homesweethome

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

- Wolę chuchać na zimne i poddać się domowej kwarantannie, szczególnie z myślą o osobach starszych - dodaje inna gwiazda serialu, Anita Sokołowska.

Natomiast Bartłomiej Kasprzykowski, serialowy Paweł, organizuje czas swoim synom.

„W rytmie serca” w domowym zaciszu. Tak teraz spędzają czasem Mateusz Damięcki i jego żona Paulina Andrzejewska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nomakeup A jak u Was ? Bądźcie zdrowi , MPF ❤️

Post udostępniony przez Mateusz Damięcki (@mateuszdamiecki)

Z kolei Katarzyna Zielińska, jedna gwiazd serialu „Zawsze warto”, korzysta z dobrej pogody w domowym ogrodzie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiejsze wyjście na ogród było boskie. Ten czas naprawdę można super wykorzystać. Pierwsze promienie słońca!!!!! #zostajewdomu #familytime

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

W jaki sposób utrzymywać kontakt ze znajomymi? Aneta Zając, gwiazda serialu „Pierwsza miłość”, spotyka się z przyjaciółmi wyłącznie korzystając z internetu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#zostajewdomu i spotykam się z przyjaciółmi na kawce #online 😁 i Was zachęcam do tego samego ☕️❤️ Dbajcie o siebie i innych #love #stayathome #staysave #milegodnia

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Także serialowa Sabina zostaje w domu. - Nie bagatelizujcie tematu, bo tylko tak mamy szanse, by szybko wrócić do normy - prosi Urszula Dębska.

- Pamiętaj o uśmiechu i #zostańwdomu - zachęca ich kolega z planu serialu, Łukasz Płoszajski.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętaj o uśmiechu i #zostańwdomu

Post udostępniony przez Łukasz Płoszajski (@lukaszploszajski)

Duża dawkę pozytywnej energii przesyła Michał Koterski, który w serialu „Pierwsza miłość” wciela się w rolę Henryka „Kaśki” Saniewskiego.

„Bezcenny czas w domu z rodziną” spędza także Aleksander Mackiewicz, grający w serialu „Gliniarze”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Mackiewicz's W tym całym zamieszaniu i niebezpieczenstwie związanym z pandemią wirusa trzeba znaleźć pozytywy...mimo, że to nie łatwe. Ja zyskałem bezcenny czas w domu z Rodziną a to w obecnych czasach i przy moim trybie pracy skarb. Oczywiście oglądam @gliniarze na @polsatofficial i @ipla.tv ale takze czekam na premierę "PROCEDER" @globalstudio.film na @netflixpl Stosujemy się do zaleceń i siedzimy w domu. Licho nie śpi! Kto też ? Łapki w górę Jakie pomysły na czas kwarantanny? Dużo zdrowia i mało zmartwień życzymy #zostańwdomu #rodzina #razem #czas #uśmiech # zdrowie #kocham #aktor #życie #life #real #relax #family #smile #love #son #daughter #best #dog #style #picoftheday #classy #sunny #man #woman #together #actor #dayoff #fun #happy

Post udostępniony przez Aleks Mackiewicz (@aleks.mackiewicz)

Odrobinę humoru w swoim poście przemycił Adam Strycharczuk, odtwarzając na spacerze z psem scenę z filmu „Titanic”. - A po spacerku oczywiście do chałupy, żeby nie rozbić się o górę lodową zwaną SARS-CoV2 - dodaje zwycięzca 12. edycji i juror programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

A skoro został poruszony temat filmowy, to nie można zapominać o „pionierze”, którym jest Kevin McCallister, bohater produkcji „Kevin sam w domu”.

#zostańwdomu i włącz Telewizję POLSAT!

Komentarze
© Polsat 2020