2020-03-18

Tak teraz spędzają czas bohaterowie programów i seriali

0

Organizują treningi, koncerty, czytanie bajek, a nawet lekcje gotowania. Zobaczcie! Gwiazdy Polsatu, które dołączyły do akcji #zostańwdomu, wykorzystują te chwile bardzo aktywnie. W trakcie kwarantanny z pomocą swoich talentów umilają fanom pobyt w domach. Wszystko to oczywiście w bezpiecznych, wirtualnych warunkach.

Widzowie znają ich głównie z czerwonych dywanów, wielkich premier i okładek kolorowych magazynów. Gwiazdy jednak wiodą normalne życie, na który także wpływa kwarantanna. Znani z anteny stacji artyści przebywając w domach, postanowili podnieść swoich fanów na duchu.

Uczestnik nowego programu Polsatu „The Four. Bitwa o sławę” postanowił umilić czas swoim sąsiadom. Sami Harb śpiewał dla nich ze swojego balkonu. Na wzór Włochów, którzy wspólnym śpiewem dodają sobie otuchy, wykonał Bohemian Rhapsody” z repertuaru grupy Queen. Nic tylko czekać, aż inni mieszkańcy jego osiedla się do niego przyłączą!

Z kolei gwiazda serialu „W rytmie serca” Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan, niemal co wieczór na swoich social mediach organizują koncerty na żywo, śpiewając uwielbiane przeboje i zachwycając swoimi głosami.

Artystka dołączyła także do akcji „W telefonie, na tablecie ciotka z wujkiem bajki plecie”, którą zorganizowała Katarzyna Zielińska, czyli Dorota z serialu „Zawsze warto”. Polega ona na tym, że znani aktorzy czytają bajki dla dzieci. Od tak znanych opowiadań jak „Kubuś Puchatek” po najnowsze opowieści dla najmłodszych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, tak jak obiecałam, startuję a raczej startujemy z akcją dla wszystkich Rodziców, którzy chcą w tym teraz trudnym czasie odetchnąć w domu choć na chwilę od swoich pociech. Podzwoniłam po super ludziach i nawet chwili się nie wahali, żeby dołączyć do akcji❣️❣️❣️ Mela Koteluk, Natalka Kukulska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ania Dereszowska, Basia Kurdej Szatan oraz rodzynek Michał Piróg❤️ Akcja nazywa się „W telefonie, na tablecie ciotka z wujkiem bajki plecie” Hasztag naszej akcji to #przerwanabajkę ❤️ We środę i w piątek między 15.30 a 19 będziemy na swoich instastory LIVE czytali bajki. Non stop. Co pół godziny zaczyna czytać inna osoba. Oto rozpiska godzinowa: 15.30 Mela Koteluk 16 Ania Dereszowska 16.30 Basia Kurdej 17 Michał Piróg 17.30 Natalka Kukulska 18 Marta Zmuda 18.30 Kasia Zielińska Każdy z nas wybrał sobie ukochane bajki. Rozpiskę tytułów znajdziecie w banerze, który umieszczam u góry. Wiem, że w tym trudnym czasie, każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie. Rodzice, wystarczy ze włączycie nas na telefonie lub ipadzie, przygotujecie jakąś drobną przekąskę dla swoich maluchów, posadzicie je w wygodnym miejscu.... I ZROBIONE!!!! Zapraszamy do bajkowego kina! Dawka pozytywnych emocji murowana!!!! Do zobaczenia!!! Zapraszamy!!! Ps. Dziękuję wszystkim moim wspaniałym znajomym, którzy znaleźli czas na bajkowe wycieczki. Pati, dzięki za oprawę graficzną!!!! Kocham Was! #przerwanabajkę #zostańwdomu #zostajewdomu

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Z kolei miłośniczka pyszności, Ewa Wachowicz dzieli się w mediach społecznościowych swoimi kulinarnymi tajnikami. Przykładowo na Instagramie gospodyni programu „Ewa gotuje” można zobaczyć transmisje na żywo z przygotowania domowego, orkiszowego chlebka z czarnuszką lub poznać przepis na zakwas na chleb.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zakwas na chleb. Przepis

Post udostępniony przez Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)

Coś dla ciała, coś dla ducha. Gdy po objedzeniu się daniami z przepisów Ewy Wachowicz ktoś chciałby się poruszać, to może to zrobić z tancerzami „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”! Najsłynniejsze małżeństwo taneczne, czyli Lenka Klimentova i trzykrotny zdobywca Kryształowej Kuli Jan Kliment, każdego dnia organizują na swoich social mediach treningi zumby.

#zostańwdomu i obserwuj artystów związanych z Telewizją POLSAT!

Komentarze
© Polsat 2020