2020-02-13

Iwona Pavlović i blond włosy? Co na to fani?

Jurorka „Tańca z Gwiazdami” pochwaliła się zaskakującym zdjęciem. Przydomek Czarna Mamba jest z nią tak mocno związany, że fotografia, na której Iwona Pavlović prezentuje nowy kolor włosów, wywołała wiele komentarzy w mediach społecznościowych. Część fanów wyraziło zachwyt, część zaszokowanie, a niektórzy zareagowali w jeszcze inny sposób.

„Black & Blond. Kto lubi takie kontrasty?” - napisała pod zdjęciem Iwona Pavlović, zachęcając do dyskusji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Black & Blond 💁🏻‍♀️ Kto lubi takie kontrasty...? 🖤 #czarna #blondynka #fryzury #metamorfoza #hairstyle

Post udostępniony przez Iwona Pavlović 🖤 (@iwonapavlovic)

Taka odsłona wzbudziła zachwyt wielu komentujących. „Super, pięknie w takim zestawie kolorów”, „Wygląda fenomenalnie”, „Jest moc!”, „Ten kolor sprawia, że jest pani taka wyrazista, elegancka”, „To powinno być karane. Co nie założysz, to super” - skomplementowali jej wygląd.

Część osób nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła na zdjęciu. „Nie! To niemożliwe! To Ty?”, „Nie poznałbym pani. Co za zmiana”, „Z powrotem blond?” - napisali. Natomiast zdaniem niektórych światowej klasy tancerka i sędzia w rzeczywistości nie zmieniła koloru włosów. „Na pewno peruka!” - stwierdził jeden z komentujących.

„Ładnie, jednak najbardziej lubię panią w czarnych włosach” - napisała jedna z fanek, a jej komentarz spotkał się z reakcją jurorki „Tańca z Gwiazdami”. „Ja siebie też. Ale w blond też czuję się dobrze” - odpisała Iwona Pavlović, która ostatnio przypomniała swoim fanom, jak prezentowała się jako... „Ruda Mamba”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ruda Mamba... 🦊Kto z Państwa poznaje i pamięta...? 😅 #kobietazmiennajest #redhairstyle #rudewlosy #tanieczgwiazdami #juror #hairstyle #memories #wspomnienia

Post udostępniony przez Iwona Pavlović 🖤 (@iwonapavlovic)

11. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 6 marca w piątek w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami