2019-12-14

Queen of Poland 2019: Zobacz reportaż z wyborów

0

Finałowy konkurs został zorganizowany na greckiej wyspie Kos. Wzięło w nim udział czternaście kandydatek z całej Polski. Ekipa reporterska obserwowała uczestniczki podczas przygotowań do decydującej gali, która odbyła się w luksusowym hotelu. Przez siedem dni kamera śledziła każdy ich krok. Która z dziewczyn okazała się najpiękniejsza i zdobyła tytuł Queen of Poland 2019?

Droga do marzeń o pracy w modelingu prowadziła przez castingi, a potem półfinały w Warszawie, gdzie wyłoniona została elitarna grupa. Na tym etapie towarzyszyła im Dominika Grabias, ubiegłoroczna triumfatorka. - Muszę pożegnać się z koroną, ale następna dziewczyna będzie nosić ją z dumą - powiedziała laureatka z 2018 roku. Najlepsze z najlepszych, wybrane przez jurorów, nie kryły zaskoczenia i ogromnej radości. Czekała je przygoda życia!

Już na początek solidna porcja adrenaliny, a dokładnie jazda kabrioletem po krętych drogach greckiej wyspy z malowniczym widokiem na wybrzeże. Dzień uczestniczki zakończyły wytworną kolacją z pysznym jedzeniem i muzyką na żywo oraz imprezą taneczną w klubie. Cały czas pamiętały o głównym zadaniu, czyli przygotowaniach do finałowego wieczoru. Wzięły udział w pierwszych sesjach zdjęciowych.

Pobyt na Kos to doskonała okazja, żeby lepiej poznać Wyspę Hipokratesa i przekonać się o jej gościnności, zapachach i smakach. Kandydatki na królową odwiedziły lokalną winiarnię, piekły chleb w młynie, własnoręcznie przygotowały musakę - typową grecką potrawę, ale również zaangażowały się w sprzątanie plaży w ramach społecznej akcji.

Jedną z atrakcji była wyprawa pirackim statkiem i zwiedzanie pobliskich wysp archipelagu Dodekanez - Kalymnos, Plati i Pserimos. Szaleństwom nie było końca! Skoki do wody, morska przejażdżka w pontonie za motorówką, wyścigi skuterem wodnym oraz nurkowanie. Kolejne przyjemne chwile spędziły o zachodzie słońca nad brzegiem morza, jeżdżąc konno po plaży. Na placu w centrum miasta uczyły się greckiego tańca, chętnie nawiązywały nowe znajomości, a na oficjalnym spotkaniu przyjął je sam burmistrz Kos. Nic dziwnego, że wzbudziły prawdziwą sensację wśród turystów oraz mieszkańców.

- Takie sukienki należą tylko do odważnych kobiet o nienagannych figurach - powiedziała Barbara Ziendalska, która przygotowała kreacje dla finalistek, dopasowane do ich charakteru, urody i osobowości. - Każda z nich z pewnością zostanie zauważona przez jurorów - dodała. To był znak, że emocjonujący finał zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze tylko intensywne ćwiczenia choreografii pod okiem Eweliny Kleszczyńskiej, żeby wypaść jak najlepiej i zrobić wyjątkowe wrażenie. Każda pragnęła zademonstrować wyłącznie swoje największe atuty.

Nadszedł czas na uroczystą galę, której gospodarzem był Mitsis Ramira Beach Hotel. Dziewczyny zaprezentowały się w strojach sportowych, kąpielowych, koktajlowych oraz w kreacjach wieczorowych. A potem poznaliśmy werdykt. Na sukces złożyło się wiele czynników, takich jak piękny uśmiech, urocze spojrzenie oraz inne, które liczą się oprócz urody. Jurorzy wskazali m.in. na koleżeńskość i otwartość. Gratulujemy!

Wyniki Queen of Poland 2019:
Queen of Poland 2019 - Roksana Pietraszko (Sienna)
Queen of Attraction Paris 2019 - Wiktoria Wyszowska (Wądroże Wielkie)
Queen of Bros 2019 - Kinga Stach (Chrzanów)
Queen of Mitsis Ramira Beach Hotel 2019 - Julia Żurek (Andrychów)
Queen of Ivet.pl 2019 - Aneta Żelaskowska (Bydgoszcz)
Queen of Smile 2019 - Aneta Żelaskowska (Bydgoszcz)
Queen of Marti Bikini Suites 2019 - Karolina Derpieńska (Białystok)
Queen of Maxima Models 2019 - Anna Domagała (Poznań)

Komentarze
© Polsat 2020