2019-11-29

„Jak poślubić milionera”: Zobacz wideo z kulis premiery!

Czy film pomoże znaleźć nam złotą receptę na to, jak szukać miłości? - To komedia romantyczna, którą trzeba traktować z przymrużeniem oka. Może nam uświadomić, że to, co nam się wydaje, czasami nie jest prawdą i ten świat jest fajniejszy, a prawdziwa miłość istnieje. Jest obok, na wyciągnięcie ręki i nie musimy sięgać do poradników, aby ją zdobyć - powiedział reżyser Filip Zylber. „Jak poślubić milionera” w kinach od 29 listopada.

Film opowiada historię Alicji (Małgorzata Socha), która przypadkowo pojawia się na szkoleniu, prowadzonym przez Sonię (Małgorzata Foremniak), autorkę kultowych poradników dla kobiet. Ekspertka pokazuje uczestnikom kursu najlepsze, a co najważniejsze, sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej oporne przypadki.

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik po świecie uczuć. Czego może nas nauczyć? - Ten obraz jest o tym, jak się otworzyć na prawdziwą miłość. Jak wydobyć emocje, które są bardzo głęboko schowane i zranione. Jak uwierzyć w siebie i przede wszystkim, że zawsze trzeba sobie dawać szansę - zdradziła Anita Sokołowska, filmowa Marta, w specjalnej rozmowie dla IPLA.TV i POLSAT.PL.

Sonia kieruje się w życiu zasadą „lepiej płakać w mercedesie niż w pekaesie”. Zapytaliśmy aktorkę, czy ogromna fortuna może pomóc w miłości. - To zależy od okoliczności. Myślę, że posiadanie pieniędzy jest rzeczą przyjemną, ponieważ powoduje, że możemy korzystać z życia w sposób interesujący, twórczy, ciekawy, ale czasem potrafi nas odciąć od prawdziwego życia - wytłumaczyła Małgorzata Foremniak.

Małgorzata Socha rozszyfrowała dla nas tytuł „Jak poślubić milionera”. - Jest dosyć przewrotny. Wskazuje, że chodzi tylko o pieniądze, ale tak naprawdę chodzi o miłość i szczere uczucia. Tego właśnie szuka moja bohaterka Alicja - powiedziała aktorka. - Film jest też poradnikiem o tym, jak otworzyć się na drugiego człowieka - dodała.

Reżyser filmu Filip Zylber, znany także widzom Polsatu z produkcji „Serce nie sługa”, zwrócił uwagę na fantastyczną atmosferę na planie. - Wiem, że to głupio brzmi, ale naprawdę współpracowało się wspaniale. Z niektórymi aktorami spotkałem się już po raz kolejny, a z innymi po długiej przerwie.

„Jak poślubić milionera” w kinach od 29 listopada. Dystrybutorem jest Mówi Serwis, a producentem Endemol Shine Polska na zlecenie Telewizji POLSAT, Cyfrowego Polsatu i firmy Polkomtel.