2019-11-21

„Señorita” w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Co to za duet?

0

Którzy uczestnicy rozpalili zmysły widzów i jurorów w finale 12. edycji? „Señorita” to wielki hit minionego lata, który wylansowali Camila Cabello i Shawn Mendes. W życiu prywatnym są razem, co dodatkowo podgrzało atmosferę wokół premiery przebojowego singla. Czy gwiazdom „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” udało się wiernie odwzorować miłosne uniesienia? Jak odnaleźli się w latynoskich brzmieniach?

Camila Cabello i Shawn Mendes to jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Latynoska piękność, która rozpoczęła wielką karierę solową po rozpadzie girlsbandu Fifth Harmony, rozkochała w sobie kanadyjskiego muzyka. Efektem tej miłości jest taneczny utwór „Señorita”, który zdobył szczyty list przebojów w ponad 35 krajach.

- Ja się bardzo cieszę, że możemy stanąć na scenie razem, bo to jest coś nowego - skomentował ostatni występ w programie Jeremi Sikorski. - Możemy też coś tutaj zagrać i stworzyć historię - wtórowała mu Kasia Ptasińska.

Jak ta dwójka uczestników odnalazła się na scenie, grając kochanków? Czy było równie dobrze jak w oryginale? Zobaczcie finałowy odcinek:

13. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosną 2020 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze