2019-11-09

„W rytmie serca”: Julia Wróblewska w serialu jako...

0

Świetna wiadomość dla fanów młodej i uzdolnionej aktorki. Kogo zagrała? Julia Wróblewska wcieliła się w rolę Kiry, piosenkarki-influencerki, która - jak w życiu - jest dla swoich wielbicieli wielką idolką. Jej bohaterka postanawia zorganizować koncert charytatywny dla jednej z dziewczynek, która cierpi na rzadką chorobę. Ten występ może jednak skończyć się tragicznie...

Do Kazimierza przyjeżdża Kira, uwielbiana przez młodzież gwiazda muzyki. Artystka organizuje w mieście szaloną imprezę i przy okazji odwiedza w szpitalu jedną ze swoich fanek, ciężko chorą Oliwkę. Postanawia jej pomóc, wykorzystując swoją sławę. Charytatywny koncert piosenkarki ochraniają lokalni policjanci - Seba oraz Szarek. Wcielająca się w postać Kiry Julia Wróblewska, tuż przed wejściem na scenę, zostaje nagle zaatakowana!

Występ przeradza się w prawdziwy koszmar, lecz pomimo ataku, dziewczyna chce nadal zebrać potrzebne pieniądze dla potrzebującej nastolatki. Wszystkie podejrzenia spadają na tak zwanego psycho-fana influencerki, który od dłuższego czasu groził jej w mediach społecznościowych.

Czy policjantom uda się schwytać złoczyńcę? I przede wszystkim - czy uda się zebrać pieniądze na leczenie Oliwii?

W rytmie serca w niedzielę o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca”: Zobacz kulisy piątego sezonu!

Komentarze
© Polsat 2020