2019-11-08

Kulisy filmu „#Jestem M. Misfit”. Zobacz wideo!

0

W rolach głównych gwiazdy polskiego internetu i idole nastolatków. Mają miliony fanów w sieci, a teraz chcą podbić duży ekran! Wśród nich m.in. Sylwia Lipka, Mateusz Ciawłowski oraz Filip Zabielski. „#Jestem M. Misfit” to komedia młodzieżowa, która zdaniem twórców, przypasuje każdemu. Nawet tym niedopasowanym. Zapraszamy do kin od 8 listopada. A teraz sprawdź, co wydarzyło się na planie. Oglądaj!

Życie Julii jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu „american dream”. Do czasu. Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni. Julia będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole, co nie będzie prostym zadaniem.

Trafia do Liceum Milenijnego rządzonego przez „Ekipy”: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magenta, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych. Niedługo w szkole odbędzie się coroczny konkurs muzyczny, w którym do wygrania będzie stypendium i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Julia nie może przegapić takiej okazji...

W obsadzie „#Jestem M. Misfit” znajdziemy popularne postaci z mediów społecznościowych, znanych polskich aktorów oraz influencerów, takich jak Tomasz Karolak, Julia Chatys, Maciej Tomaszewski, Adrianna Kępka (Truebeautyisinternal), Sophie Reich, Emilia Królikowska (EmiFlesh), Olga Sałacka (Nanami Chan), Aleksandra Pawlik (Aleksmandosty­le), Korneliusz Rzeźwicki (N3jxiom), czy Kinga Sawczuk (Kompleksiara).

Na ścieżce dźwiękowej znalazły się hity zespołów Felivers i My3, za reżyserię odpowiada Marcin Ziębiński, którego widzowie Polsatu znają z serialu „Ślad”, a użytkownicy IPLA.TV z produkcji kryminalnej „Znaki”.

Telewizja POLSAT wyemitowała specjalny materiał kulisowy, który pokazuje, jak wyglądała współpraca na planie. Czy Tomasz Karolak znał wcześniej Filipa Zabielskiego? Co o swojej roli sądzi Sylwia Lipka? Jak gwiazdy internetu czuły się przed kamerami? Sprawdźmy!

„#Jestem M. Misfit” w kinach od 8 listopada.

Komentarze
© Polsat 2020