2019-10-29

Gala KSW 51 w Cyfrowym Polsacie i IPLI. Zamów i oglądaj!

0

Starcie tytanów: Pudzian vs Jun. Tego nie można przegapić! Wielbiciele mieszanych sztuk walki mogą już zamawiać dostęp do KSW 51, które odbędzie się 9 listopada w Chorwacji. Cena realizowanej w systemie „pay-per-view” (PPV) gali to 40 zł. Będzie ją można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

Po Londynie i Dublinie nadszedł czas na stolicę Chorwacji. W Zagrzebiu dojdzie do 10 pojedynków. W walce wieczoru spotkają się Mariusz Pudzianowski i Erko Jun, a w kategorii półśredniej Borys Mańkowski i Vaso Bakočević. Oprócz nich w karcie walk znajdą się też największe gwiazdy bałkańskiej sceny MMA: Antun Račić, Filip Pejić oraz Aleksandar Ilić. Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19.00 czasu polskiego, a specjalnie dla widzów przygotowane studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

KSW 51 - aż 10 emocjonujących pojedynków

W walce wieczoru widzowie zobaczą najsilniejszego człowieka na świecie - Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego (12-7, 7 KO) oraz mistrza nokautu - Erko Juna (3-0, 3 KO). Przeciwnikiem byłego mistrza kategorii półśredniej - Borysa „Diabła Tasmańskiego” Mańkowskiego będzie czarnogórski „Psychopata” - Vaso Bakočević (39-18-1, 22 KO). Po serii czterech wygranych w okrągłej klatce do walki o pas w kategorii koguciej stanie Antun „Killer” Račić (23-8-1) oraz wywodzący się z karate, polski zawodnik Damian „Webster” Stasiak (11-6, 1 KO). Po raz drugi w historii KSW wystąpi Filip „Nitro” Pejić (14-2-2, 9 KO), a jego rywalem będzie słynący z efektywnych pojedynków Brazylijczyk Daniel Torres (9-4, 5 KO).

Zmierzą się również dwaj specjaliści od nokautów - serbski „Joker” Aleksandar Ilić (12-2, 8 KO) oraz „Lubelski Czołg” - Cezary Kęsik (9-0, 7 KO). Naprzeciw najlepszego chorwackiego zawodnika wagi ciężkiej, którym jest Ante „Walking Trouble” Delija (16-3, 5 KO) stanie pochodzący z Bośni Denis „The Menace” Stojnić (13-3, 5 KO). Rywalem mieszkającego w Zagrzebiu Ivana Erslana (7-0, 3 KO) będzie Hiszpan, Darwin „El Noble” Rodriguez (9-4, 6 KO). Pochodzący z Czarnogóry, niebezpieczny Miloš Janičić (11-2, 6 KO) w okrągłej klatce spotka się z byłym pretendentem do pasa wagi piórkowej - Romanem Szymańskim (11-5, 1 KO). W kolejnej walce widzowie zobaczą pochodzącego z Polski Krystiana Kaszubowskiego (7-1, 2 KO) oraz Chorwata Aleksandara Rakasa (15-7, 8 KO). Zderzenie młodości z doświadczeniem zaprezentują Sebastian Przybysz (5-2, 3 KO) i Lemmy Krušič (20-6, 5 KO).

Jak zamówić galę KSW 51 w Cyfrowym Polsacie?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:
- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043
- w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl
- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50
- w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godz. 18:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej)
- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
- e-płatności.

Jak obejrzeć galę KSW 51 w IPLI?

Odbywającą się w Zagrzebiu galę KSW 51, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone, a także wybranych Smart TV i urządzeniach Netia Player. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk KSW 51

Mariusz Pudzianowski vs Erko Jun - walka wieczoru
Borys Mańkowski vs Vaso Bakočević
Antun Račić vs Damian Stasiak - walka o pas kategorii koguciej
Filip Pejić vs Daniel Torres
Aleksandar Ilić vs Cezary Kęsik
Ante Delija vs Denis Stojnić
Ivan Erslan vs Darwin Rodriguez
Roman Szymański vs Miloš Janičić
Krystian Kaszubowski vs Aleksandar Rakas
Sebastian Przybysz vs Lemmy Krušič

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Komentarze
© Polsat 2020