2019-08-28

„Moje Disco Moje Wszystko” w Polsacie od 7 września

0

Premierowe odcinki drugiego sezonu od 1 września na Disco Polo Music. Program „Moje Disco Moje Wszystko” wraca na antenę w niedzielę o godz. 13:00. Gośćmi Pauliny Sykut-Jeżyny będą Łobuzy i Czadoman. Oglądaj ciekawe rozmowy z dawką najlepszej muzyki tanecznej. Powtórki w piątki o godz. 19:00 oraz w soboty o godz. 13:00, a także od 7 września o godz. 10:45 na antenie Telewizji POLSAT.

Największe gwiazdy disco polo, ich początki, najlepsze przeboje, co motywuje ich do pracy, gdzie szukają inspiracji, gdy tworzą nowe utwory, które śpiewają rzesze fanów, a teledyski osiągają miliony wyświetleń w internecie?

„Moje Disco Moje Wszystko” wraca z drugim sezonem od niedzieli 1 września o godz. 13:00. W pierwszym odcinku gośćmi Pauliny Sykut-Jeżyny będzie absolutny top disco polo. Łobuzy, którzy szturmem zdobyli serca fanów takimi hitami jak „Ona czuje we mnie piniądz”, „Łobuz kocha najbardziej” czy „Zbuntowany anioł”. Drugą gwiazdą będzie Czadoman, twórca m.in. przeboju „Ruda tańczy jak szalona”, do którego teledysk został obejrzany ponad 113 milionów razy.

W kolejnych odcinkach zobaczymy m.in. takie zespoły jak Boys, Fanatic, Top One, Skaner, Weekend, Mejk, Voyager, a także artystów młodego pokolenia disco polo, m.in. Power Play, Exaited, Shantel, Power Boy, Dejw, Luka Rosi, Effect, M-Power, Spontan, Bayera, czy Boyfriend. Oczywiście nie zabraknie tego, co najważniejsze, czyli najlepszej muzyki, przy której ludzie bawią się na każdej dyskotece, czy domówce.

Komentarze
© Polsat 2020