2019-08-09

Julia Wieniawa o swojej bohaterce w „Zawsze warto”

0

Poznajcie bliżej najmłodszą z trzech głównych postaci serialu. Oto Ada, której losy splotą się z Martą i Dorotą w dramatycznych okolicznościach. „Zawsze warto” jest opowieścią o tym, że nigdy nie jest za późno, aby odbić się od dna, zacząć wszystko od nowa, czy znaleźć nową miłość. Co Julia Wieniawa powiedziała na temat odgrywanej roli i jaka jest jej historia?

22-letnia Ada wychowywała się z bratem (Bartosz Obuchowicz) w domu dziecka. Tam też poznała swoją przyjaciółkę Ewę (Zofia Domalik). Jako nastolatka wzięła ślub i urodziła dziecko. Później jej mąż zniknął, zostawiając ją z dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych. Młoda matka wpadła w szpony prostytucji.

Stręczyciel Italian (Dariusz Majchrzak) zmusza Adę do bycia call girl, ale ona robi wszystko, aby się od niego uwolnić. Marzy o lepszej przyszłości dla siebie i dla syna Doriana (Kamil Jaroszewski), który przebywa w rodzinie zastępczej pod opieką Justyny (Barbara Kałużna). Na drodze dziewczyny staje też były mąż Marty - Marek (Jacek Knap), który próbuje pomóc jej wyjść z długów. Jednak Ada gra według swoich reguł i często wbrew prawu…

- Ada jest najbardziej energiczną z dziewczyn, bardzo szybko podejmuje decyzje, ale często pochopnie. Jest trochę szalona, ma kolorowy styl i ciemną przeszłość - mówi Julia Wieniawa. - Jesteśmy podobne pod tym względem, że obie mamy w sobie mnóstwo determinacji i wytrwałości - dodaje.

„Zawsze warto” od 4 września w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Pierwszy zwiastun „Zawsze Warto”! Zobacz na POLSAT.PL
„Zawsze Warto”: Nowy serial w jesiennej ramówce Polsatu

Komentarze
© Polsat 2020