2019-07-24

„Disco pod Gwiazdami” 3 i 4 sierpnia w Telewizji POLSAT

0

Miłość i disco są dobre na wszystko! Przebojowy weekend w Białymstoku. Najlepszy początek sierpnia to muzyczne spotkanie z polskimi i zagranicznymi gwiazdami wielkiego formatu. Na scenie artyści, którzy porywają tłumy podczas występów na żywo, a także przyciągają przed ekrany miliony telewidzów oraz internautów. Zapraszamy na wyjątkową imprezę w samym środku wakacji!

„Disco pod Gwiazdami” to impreza, na której królują wielkie gwiazdy i wielkie przeboje. W sobotę, 3 sierpnia, w Białymstoku nadejdzie czas na miłość w polskim wydaniu. Wystąpią: Maryla Rodowicz, Feel, Doda, Boys, Urszula, Nowator, Classic, Top Girls, Miły Pan i jego łączne 142 miliony odsłon na YouTubie, Mezo, Chłopaky. Drugiego dnia wydarzenia - w niedzielę, 4 sierpnia - miłość i muzyka wyruszy na podbój świata. Swoimi występami imprezę uświetni międzynarodowa mieszanka gwiazd: CC Catch, Fun Factory, Claydee, Mirami, Danzel, Captain Jack, AronChupa z miliardem odsłon na YouTubie, Arash, Fragma, Brave, Bellini.

- W tym roku postawiliśmy na miłość, bo to temat, który od zawsze łączy się z muzyką i łączy nas ludzi, bez względu na wszystko. Dlatego zarówno w dniu polskim, jak i w dniu zagranicznym motyw miłości będzie tym najważniejszym. Co więcej, każdy z polskich artystów oprócz swoich największych przebojów zaprezentuje przygotowaną specjalnie na „Disco pod Gwiazdami” nową wersję kultowej piosenki o miłości. Na scenie razem z Dodą „Odkryjemy miłość nieznaną”, Mezo wyśpiewa, że „Kochać, jak to łatwo powiedzieć”, a Feel specjalnie dla widzów przygotuje „Wielką miłość”. Cieszę się, że impreza, którą po raz szósty będę miała przyjemność reżyserować, zawitała do Białegostoku. Mam nadzieję, że to będzie piękny początek dłuższej historii. Dlatego już teraz zapraszam całe Podlasie na największą dyskotekę. Kochajmy się i bawmy razem pod gwiazdami - zachęca Gabriela Dworniak, reżyser i współtwórca całego przedsięwzięcia.

Poprzednie edycje „Disco pod Gwiazdami” przyciągały tłumy widzów nie tylko pod scenę, lecz także przed ekrany telewizorów. Według danych Nielsen Audience Measurement pięć dotychczasowych edycji nadawanych w Telewizji POLSAT obejrzało w sumie ponad 15 milionów widzów. Jak widać, to już tradycja, aby w sierpniu bawić się razem z „Disco pod Gwiazdami”.

- Zależało nam, aby przekaz dwóch dni koncertu trafił do jak największej publiczności. Dlatego oprócz transmisji na żywo w Telewizji POLSAT postanowiliśmy, że po raz pierwszy wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Dzięki temu dostęp do rozrywki na dobrym poziomie jest niemal nieograniczony - mówi Robert Klatt, organizator przedsięwzięcia z ramienia World Media.

Szóstą edycję Disco pod Gwiazdami poprowadzi niezwykle charyzmatyczny i wybuchowy duet: gorąca i spontaniczna Joanna Liszowska oraz szalony i nieprzewidywalny Michał Koterski. Kulisy koncertu pokaże w sieci na żywo znana Podlasianka, królowa Instagrama - Laura Mancewicz.

Biorąc pod uwagę tegoroczną listę artystów i wszelkie inne okoliczności, „Disco pod Gwiazdami” w Białymstoku ma wielkie szanse, by pobić wszelkie możliwe rekordy - zarówno liczby publiczności zgromadzonej pod sceną, jak i oglądalności w telewizji. Zapowiada się świetna zabawa! Zapraszamy!

Organizatorami wydarzenia Disco pod Gwiazdami są: Marszałek Województwa Podlaskiego, Telewizja POLSAT i World Media. Wyłącznym partnerem radiowym wydarzenia jest Program Pierwszy Polskiego Radia. Patronem medialnym jest tygodnik „Na żywo”. Patronami wspierającymi są: dziennik „Super Express” oraz Wirtualna Polska. Partnerzy wydarzenia: Politechnika Białostocka i Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki.

Komentarze