2019-07-11

Ela Romanowska: U nas zawsze tak wiele się dzieje!

0

„Słoneczna Stacja” wyruszyła w Polskę! Co o wakacyjnej akcji Polsatu mówi prowadząca? Aktorka w specjalnej rozmowie dla POLSAT.PL oraz IPLA.TV opowiada, dlaczego warto być latem razem z Telewizją POLSAT. Jak się jej współpracuje z tancerzem i współprowadzącym program Rafałem Maserakiem? Czego interesującego mogą oczekiwać widzowie oraz ci, którzy spotkają ekipę „Słonecznej Stacji” na żywo w najpopularniejszych kurortach?

Ekipa Telewizji POLSAT wyruszyła do najpopularniejszych polskich kurortów już 29 czerwca. Do 11 sierpnia odwiedzi ulubione miejsca wypoczynku Polaków nad morzem oraz na Warmii. - Mamy interesujących gości. Pokazujemy, co ciekawego robić, gdy świeci słońce i kiedy pogoda zaskakuje na niekorzyść - opowiada o wakacyjnej akcji Polsatu prowadząca, Elżbieta Romanowska. - U nas zawsze coś się dzieje! - zachęca do spędzania czasu ze „Słoneczną Stacją” aktorka.

Na wszystkich plażowiczów czeka mnóstwo atrakcji przygotowanych przez stację: zajęcia sportowe, spotkania z gwiazdami telewizji i influencerami oraz plenerowe kino letnie. Gospodarzami „Słonecznej Stacji” są Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.

Jak Eli Romanowskiej pracuje się z Rafałem Maserakiem? - Karma do mnie wróciła! Nie dość, że musiałam z nim tańczyć, to jeszcze teraz z nim pracuję i jeżdżę po Polsce w czasie wakacji! - żartuje prowadząca. - Tak naprawdę mamy podobną energię. Bardzo się lubimy i przyjaźnimy. Wobec tego, nawet gdy pogoda nas nie rozpieszcza, to łatwiej nam to znieść - opowiada z uśmiechem. - Poza tym Rafał ma świetne poczucie humoru - kwituje artystka.

Organizatorem akcji jest Telewizja POLSAT. Partnerzy „Słonecznej Stacji” to: PZU, Plus, Cyfrowy Polsat, Energa; miasta partnerskie: Kołobrzeg, gm. Ustronie Morskie, gm. Postomino, Hel, Olsztyn, gm. Stegna. Producentem programu jest dom produkcyjny LuLu Production.

Akcja „Słoneczna Stacja”:
- Kołobrzeg (29-30.06.2019)
- Ustronie Morskie (06-07.07.2019)
- Jarosławiec (13-14.07.2019)
- Hel (20-21.07.2019)
- Olsztyn (27-28.07.2019)
- Jantar (03-04.08.2019)
- Stegna (10-11.08.2019)

Zobacz także:
„Słoneczna Stacja” - wakacyjna akcja Polsatu wyrusza w Polskę!

Komentarze
© Polsat 2019