2019-06-26

„Słoneczna Stacja” - wakacyjna akcja Polsatu wyrusza w Polskę!

0

Podróż po najpopularniejszych polskich kurortach rozpoczyna w sobotę 29 czerwca. Ekipa Telewizji POLSAT przez siedem kolejnych weekendów odwiedzi te miejsca nad polskim morzem i na Warmii, w których z przyjemnością wypoczywają Polacy. Na plażowiczów czeka mnóstwo atrakcji, a relacje ze „Słonecznej Stacji” można oglądać w każdą niedzielę od 7 lipca o godz. 19:30 w Polsacie. Gospodarzami „Słonecznej Stacji” są oczywiście niezastąpieni: Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.

W „Słonecznej Stacji” będziemy mówić o bezpiecznych wakacjach oraz aktywnych sposobach spędzania wolnego czasu, szczególnie w polskich kurortach. Na miejscu oprócz prowadzących obecni będą również influencerzy oraz gwiazdy telewizji. Dodatkowo, w ramach „Słonecznej Stacji”, w każdą sobotę pojawi się plenerowe kino letnie! Nie zabraknie też atrakcji dla całych rodzin - w specjalnej strefie Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie można wziąć udział w turnieju piłkarzyków stołowych, powstanie boisko do siatkówki oraz ścianka wspinaczkowa. W strefie bezpieczeństwa Plusa ratownicy medyczni będą przeprowadzać profesjonalne szkolenia z udzielania pierwszej pomocy i promować prosty do zapamiętania numer ratunkowy nad wodą: 601 100 100, którego znajomość może okazać się bardzo pomocna w sytuacjach zagrażających życiu. Dzięki wykorzystaniu technologii VR, która przeniesie uczestników szkolenia do wirtualnego świata, chętnie doświadczą symulacji udzielania pierwszej pomocy. Plażowicze będą też mogli skorzystać ze specjalnej strefy relaksu, w której będą czekały na nich hamaki i leżaki. 

Partner akcji, PZU zaprasza wszystkich do Strefy Bezpieczeństwa, gdzie Niestraszki zapewnią nie tylko świetną zabawę, ale przede wszystkim będą rozmawiać z dziećmi i rodzicami o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje. Dodatkowo w specjalnym namiocie PZU Zdrowie specjaliści będą udzielać porad w zakresie: dietetyki i dermatologii oraz zapraszać na masaż i konsultacje z fizjoterapeutą. Spragnieni aktywnego wypoczynku będą mogli rozpocząć dzień razem z PZU, wspólną zumbą, a zakończyć go relaksacyjną jogą. Wszystko to w ramach projektu Bezpieczne Wakacje z PZU.

- Atmosfera jest naprawdę fantastyczna. Pracy jest dużo, tempo czasami zawrotne, ale to dlatego, że mamy do pokazania sporo fajnych rzeczy, które dzieją się przez cały weekend w naszych „miasteczkach”. Oprócz rozmów dotyczących ważnych rzeczy - zdrowia czy bezpieczeństwa podczas wakacji - chcemy też zwrócić uwagę na to, co fajne. Często sami na własnej skórze testujemy atrakcje, na przykład uczymy się jeździć na skuterze wodnym. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i wspaniale spędzimy razem czas, a pozytywna energia naszego duetu i plażowiczów trafi też do widzów! - mówi Elżbieta Romanowska.

- Uwielbiam „Słoneczną Stację”, bo podczas tej akcji możemy w końcu na żywo spotkać się z ludźmi, którzy widzą nas tylko na ekranach telewizorów. Możemy porozmawiać, pograć w piłkę siatkową na plaży, spędzić razem czas. Po raz drugi poprowadzimy tę akcję razem z Elą Romanowską, z którą świetnie mi się współpracuje. Nasz duet ma w sobie mnóstwo energii, którą chcemy zarażać wszystkich plażowiczów. Szykuje się świetna zabawa, dużo atrakcji sportowych, ale też rozmów o bezpieczeństwie. Do zobaczenia! - zachęca Rafał Maserak.

Organizatorem akcji jest Telewizja POLSAT. Partnerzy „Słonecznej Stacji” to: PZU, Plus, Cyfrowy Polsat, Energa; miasta partnerskie: Kołobrzeg, gm. Ustronie Morskie, gm. Postomino, Hel, Olsztyn, gm. Stegna. Producentem programu jest dom produkcyjny LuLu Production.

Akcja „Słoneczna Stacja”:
- Kołobrzeg (29-30.06.2019)
- Ustronie Morskie (06-07.07.2019)
- Jarosławiec (13-14.07.2019)
- Hel (20-21.07.2019)
- Olsztyn (27-28.07.2019)
- Jantar (03-04.08.2019)
- Stegna (10-11.08.2019)

Komentarze
© Polsat 2019