2019-07-05

21. Mazurska Noc Kabaretowa 6 lipca w Telewizji POLSAT

0

Najlepsi twórcy scenicznej komedii w Polsce znów na deskach amfiteatru w Mrągowie. Najzabawniejsze polskie kabarety goszczą w tym legendarnym sercu rozrywki już po raz 21. W tym roku pojawią się tam również znakomici soliści, którzy zaprezentują różne, tajemnicze oblicza płci pięknej. Zapraszamy do stolicy dobrego humoru! 21. Mazurska Noc Kabaretowa w sobotę, 6 lipca, o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Mazurska Noc Kabaretowa jest organizowana w mrągowskim amfiteatrze od 1999 roku, ale dopiero teraz zostanie odsłonięta ukrywana do tej pory prawda: „Mazurska jest kobietą”! Będzie energetycznie, bo kto potrafi wykrzesać z siebie tyle siły witalnej, co płeć piękna? Będzie komicznie - bo czy jest coś równie zabawnego, jak kobieta szukająca czegoś w torebce? Jednym słowem - będzie świetnie! W magiczny kabaretowy świat zapraszają kabarety: Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Neo-Nówka, Chyba, Kałasznikof oraz Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Aleksandra Szwed, Olga Łasak, a także laureaci 35. PAKI - kabaret FiFa RaFa.

O znakomitą oprawę muzyczną zadba Marcin Partyka z zespołem The Jobers oraz zespół Żarówki. A kto nie będzie miał okazji osobiście poczuć energii płynącej ze sceny w Mrągowie, ten może wziąć udział w zabawie dzięki Telewizji POLSAT. Zapraszamy!

21. Mazurska Noc Kabaretowa w sobotę, 6 lipca, o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Robert Motyka zaprasza na 21. Mazurską Noc Kabaretową

Komentarze
© Polsat 2020