2019-06-27

Aktorki serialu „Znaki” zapraszają na premierę!

0

Debiut świetnego polskiego kryminału 2 lipca w Telewizji POLSAT. Akcja produkcji rozgrywa się na terenie Gór Sowich. Czy te plenery okażą się wystarczająco mroczne? Najlepiej przekonać się osobiście. Aktorki Helena Sujecka oraz Helena Englert zapraszają na premierę „Znaków” w Polsacie.

Główne role w serialu grają znakomici aktorzy, wśród których są: Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska i Helena Englert. W specjalnych nagraniach dla POLSAT.PL odtwórczynie ról Adrianny Nieradki oraz Agaty Paszke zapraszają wszystkich do oglądania tej historii kryminalnej w każdy wtorkowy wieczór w Polsacie.


Helena Sujecka zaprasza na serial „Znaki”


Helena Englert zachęca do oglądania serialu „Znaki” w Polsacie

Historia, którą odkrywamy razem z bohaterami, jest bardzo zawiła i trzyma w napięciu. Razem z komisarzem Trelą eksplorujemy nie tylko malownicze tereny Gór Sowich, lecz także zawiłości śledztwa dotyczącego zabójstwa młodej dziewczyny, do którego doszło 10 lat temu. Czy śledczy ustalą więcej faktów na temat zbrodni sprzed dekady? Uda im się rozwiązać tę zawiłą sprawę?

Osiem odcinków serialu kryminalnego „Znaki” będzie można oglądać od 2 lipca, po dwa odcinki w każdy wtorek, o godz. 20:05 i 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Znaki”: Nowy serial kryminalny w Telewizji POLSAT

Komentarze
© Polsat 2020