2019-06-26

Final Six Ligi Narodów kobiet na sportowych antenach Polsatu

0

Mecze Polek oraz rozstrzygnięcia siatkarskiego turnieju w Polsacie Sport. Po pięciu tygodniach zmagań sześć najlepszych drużyn, w tym reprezentantki Polski, zmierzą się w turnieju finałowym, który odbędzie się w dniach 3-7 lipca w chińskim Nankin. Wszystkie mecze Final Six tylko na sportowych antenach Polsatu!

W Final Six prestiżowego turnieju Polki zagrają w grupie B, w której na początek w środę, 3 lipca, zmierzą się z Amerykankami, a dzień później z reprezentantkami Brazylii. Transmisja obu meczów o godzinie 9:00 w Polsacie Sport. Godzinę przed rozpoczęciem pierwszego seta widzowie zobaczą studio przedmeczowe, w którym gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. eksperci i byłe reprezentantki Polski w piłce siatkowej. Nie zabraknie analiz i gorących komentarzy. A to wszystko prosto z jednego z najnowocześniejszych studiów sportowych w Europie. 

W grupie A rywalizować będą gospodynie turnieju - Chinki, a także reprezentantki Turcji i Włoch. Zwyciężczynie obu grup oraz drużyny z drugich miejsc awansują do półfinałów, które rozgrywane będą w sobotę, 6 lipca. Dzień później odbędzie się finał oraz mecz o trzecie miejsce.

Wszystkie spotkania Final Six widzowie będą mogli zobaczyć tylko na sportowych antenach Polsatu! Mecze Final Six siatkarskiej Ligi Narodów prosto z Nankin komentuje Adrian Brzozowski. 

Szczegóły plan transmisji wszystkich spotkań siatkarskiej Ligi Narodów oraz więcej informacji sportowych na POLSATSPORT.PL.

Komentarze
© Polsat 2020