2019-06-20

Plenerowe lato z Polsatem to najlepsze koncerty i kabarety

0

Wakacje w Telewizji POLSAT obfitują w rozrywkę na najwyższym poziomie. Niemal w każdy weekend bawimy się razem z wami w najróżniejszych zakątkach Polski. Zobaczcie, co będzie się działo na naszej muzyczno-wakacyjnej mapie. A jeśli nie możecie zjawić się osobiście, to widzimy się przed telewizorami!

- Nasz Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie pokazuje od lat, jak bardzo publiczność oraz nasi widzowie w każdym wieku kochają takie plenerowe imprezy. Idealnie sprawdza się również połączenie muzyki z kabaretami, bo latem wszyscy mają ochotę się bawić, tańczyć, śpiewać i śmiać się, bez ograniczeń. Nasza stacja ma przyjaciół w całej Polsce, dlatego co roku odwiedzamy coraz więcej miast i miasteczek na zaproszenie ich gospodarzy, którzy chętnie nas u siebie goszczą. W tym roku przemierzymy Polskę od wybrzeża, przez Mazury, Podlasie, aż po góry świętokrzyskie - mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji POLSAT. Dzięki obecności w tej trasie kamer Polsatu, wszystko będą mieli okazję oglądać także widzowie słonecznej stacji. Oto letni rozkład jazdy:

23.06 - Kabareton w Zielonej Górze  

23 czerwca po raz kolejny ustanowimy Zieloną Górę stolicą polskiego kabaretu. Tym razem poznamy to miasto z perspektywy pewnej turystki. Wyposażona w to, co najważniejsze w podróży do „stolicy”, czyli w słoiki od mamy, będzie poszukiwała wszystkich atrybutów miasta stołecznego. Zahaczymy także o historię Zielonej Góry, zaczynając już od średniowiecza i nie pomijając tak ważnej lokalnie historii żużla.

W widowisku udział wezmą: Kabaret Nowaki, Kabaret Zachodni, Kabaret Ciach, Kabaret K2, Kabaret Made in China, Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba oraz Kabaret Skeczów Męczących.

29.06 - Koncert Kabaretowy w Opolu  

Z Zielonej Góry pojedziemy na cały weekend do Opola, gdzie 29 czerwca odbędzie się Opolska Noc Kabaretowa - wyjątkowe widowisko w wyjątkowym miejscu - opolskim amfiteatrze. To szczególne wydarzenie będzie poruszało ważne tematy dotyczące bieżącej sytuacji w kraju, pracy i domu. Twórcy nawiążą do legendarnego programu „S tyłu sklepu” Kabaretu Tey. Nie ma wątpliwości, że będzie naprawdę zabawnie.  

Autorem scenariusza Opolskiej Nocy Kabaretowej jest Robert Górski, gospodarzami Kabaret Moralnego Niepokoju, a tematem przewodnim będzie obecnie popularny „Przekop”, czyli od morza do Żoliborza. Po wielkim sukcesie budowy Dworca Centralnego inżynier Karwowski, w towarzystwie gwiazd polskiego kabaretu, wyrusza nad Zalew Wiślany, by nadzorować kolejny ważny dla kraju projekt. W Opolskiej Nocy Kabaretowej udział wezmą: Grupa MoCarta, Kabaret Nowaki, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret na Koniec Świata, Igor Kwiatkowski, Marcin Daniec, Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, oprawa muzyczna The Jobers.

30.06 - Przebojowe Opole - Jedziemy na wakacje

Już po raz drugi w Opolu rozpoczniemy wakacje w rytm największych polskich i zagranicznych hitów. Koncert Przebojowe Opole po zeszłorocznym sukcesie wraca na deski opolskiego amfiteatru w świeżej i lekkiej formule. Będziemy świętować 50-lecie pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego, z którym w duetach zaśpiewają: Ryszard Rynkowski oraz Edyta Górniak. Na scenie pojawią się również: Wilki, Maciej Maleńczuk, Lanberry, Komodo, C-Bool, Enej, grupa Sen, Filatov & Karas, a także Jenny Berggren z grupy Ace of Base oraz twórca hitu „Boombastic” - Shaggy!

Koncert poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan oraz Maciej Rock, a za humorystyczną oprawę wieczoru odpowiadać będzie Kabaret Nowaki.

06.07 - Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie  

6. lipca już po raz 21. na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią najlepsze polskie grupy kabaretowe oraz równie znakomici wokaliści. Wypełniony po brzegi rozbawionymi widzami amfiteatr tylko potwierdza, że ta noc należy do wyjątkowych, a Mrągowo jest letnią stolicą dobrego humoru. 

W tym roku odsłonięta zostanie ukrywana do tej pory prawda: Mazurska jest kobietą! I to właśnie jej różne oblicza zostaną zaprezentowane na deskach amfiteatru w Mrągowie. W magiczny kabaretowy świat zaproszą kabarety: Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Neo-nówka, Fifarafa, Chyba, Kałasznikof oraz Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Ola Szwed, Olga Łasak, a także laureaci 35. PAKI.

27.07 - Kabareton w Koszalinie   

Gospodarzem będzie kabaret Koń Polski, a tematem przewodnim „Srebrne Wesele Mariana i Heli”. Wśród gości, którzy pojawią się na scenie są m.in.: kabaret Neo-Nówka, Jerzy Kryszak, Jurki, Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, Michał Paszczyk z Kabaretu Paranienormalni, Pod Wyrwigroszem, Rak, Grzegorz Dolniak, Kałasznikof. 

03.-04.08 - Disco pod Gwiazdami Białystok 

Szósta edycja imprezy, ale po raz pierwszy na Podlasiu, na terenie Politechniki w Białymstoku. Koncerty z najpopularniejszymi przebojami będą podzielone na dwa dni: z muzyką polską i zagraniczną.  

Wystąpią m.in: CC Catch, Ryszard Rynkowski, Boys, Maryla Rodowicz, a imprezę poprowadzi Misiek Koterski. 

16.-17.08. - Festiwal Przebojów Weselnych w Mrągowie 

Po raz trzeci spotkamy się z uroczą parą: wiecznie młodą Elą Romanowską i Rafałem Maserakiem, którzy będą prowadzić festiwal w amfiteatrze w Mrągowie.

W piątek (16.08) wystąpią: Poparzeni Kawą Trzy, Ryszard Rynkowski, Mig, Classic, After Party, Piękni i Młodzi, Top Girls, Long&Junior, Exaited, Kordian, Masters i Bayer Full.

Na sobotnich poprawinach (17.08) zobaczymy m.in: Stachurskiego, Sławomira, Papa D, Francesco Napoli, Michała Wiśniewskiego, Defis, Teresę Werner, Mario Bischina, Andrzeja Rybińskiego czy  Andrzeja Rosiewicza.

17.08 (emisja 18.08) - Koncert Galowy 40. jubileuszowych Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry

To najstarszy ogólnopolski przegląd kabaretowy, który odbywa się w Lidzbarku Warmińskim. Galowy koncert poprowadzi Artur Andrus wraz z gościnnym udziałem Andrzeja Poniedzielskiego i Piotra Bałtroczyka. Na scenie pojawią się największe gwiazdy rodzimego kabaretu oraz młodsi przedstawiciele sztuki komediowej.

24.08 - Świętokrzyska Gala Kabaretowa - Kielce 

Już po raz siódmy zapraszamy do Kieleckiego Amfiteatru Kadzielnia na Świętokrzyską Galę Kabaretową. Gospodarze - Kabaret Skeczów Męczących - wraz z zaproszonymi gośćmi, gwiazdami kabaretów, przedstawią największe hity wakacji. Tradycyjnie podsumujemy lato i w magiczny sposób zakończymy wakacje 2019. 

25.08. - Przebój Lata RMF FM i Polsatu

Drugiego dnia Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji posłuchamy największych gwiazd polskiej sceny muzycznej w konkursie na przebój lata! Hity, które towarzyszyły nam przez mijające wakacje, zawalczą o prestiżowy tytuł Przeboju Lata RMF FM i Polsatu. Przygotowana jest również niespodzianka: wystąpią gwiazdy z zagranicy, jakich jeszcze kielecki amfiteatr nie widział! Prowadzenie Patricia Kazadi i Igor Kwiatkowski.

Zapraszamy do udziału w wymienionych imprezach oraz do zabawy przed telewizorami! W każdym wypadku dobry humor gwarantowany!

Komentarze
© Polsat 2019