2019-06-15

Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019 na antenach Polsatu

0

Od 21 czerwca ponad 300 godzin transmisji w sportowych kanałach Grupy Polsat. Przeszło 4000 sportowców z 50 krajów będzie rywalizować w 23 dyscyplinach o 200 kompletów medali, a zwycięzcy ośmiu dyscyplin uzyskają kwalifikacje na przyszłoroczne Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. A to wszystko w kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight oraz na portalu polsatsport.pl aż do 30 czerwca.

Igrzyska Europejskie to impreza organizowana przez Europejski Komitet Olimpijski na wzór igrzysk panamerykańskich, azjatyckich czy afrykańskich. Pierwsza edycja miała miejsce cztery lata temu w Baku. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 21-30 czerwca w Mińsku. W euroigrzyskach wezmą udział również reprezentanci Polski.

Transmisje z Igrzysk Europejskich - Mińsk 2019 widzowie będą mogli oglądać na sportowych antenach Polsatu oraz na stronie polsatsport.pl. Ceremonię otwarcia euroigrzysk, którą w piątek, 21 czerwca od godziny 21:00 pokaże Polsat Sport Extra, skomentują Przemysław Iwańczyk, Marcin Lepa i Artur Partyka. Ten sam skład komentatorski usłyszymy podczas ceremonii zamykającej wydarzenie, w niedzielę 30 czerwca od godziny 21:00 na antenie Polsatu Sport.

W ciągu 10 dni na czterech kanałach sportowych: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, a także na portalu polsatsport.pl zostanie przeprowadzonych ponad 300 godzin transmisji. Widzowie będą mogli zobaczyć zmagania w takich dyscyplinach jak: łucznictwo, lekkoatletyka, badminton, piłka plażowa, boks, koszykówa trzyosobowa, kolarstwo, gimnastyka, strzelectwo, tenis stołowy czy zapasy i kajakarstwo. Wydarzenia transmitowane na antenie skomentują m.in. Adam Romański, Janusz Pindera, Marcin Lepa, Aleksandra Szutenberg, Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski, Dominik Durniat, Maciej Turski, Przemysław Iwańczyk, Tomasz Majewski i Artur Partyka.

Prosto z Mińska relacje reporterskie będą przygotowywać specjalni wysłannicy Polsatu Sport: Artur Łukaszewski i Zbigniew Kołtoń. Nie zabraknie wywiadów z reprezentantami Polski, gwiazdami euroigrzysk, a także ciekawostek związanych z imprezą. Materiały przygotowywane przez ekipę Polsatu Sport będzie można zobaczyć codziennie na sportowych antenach Polsatu, portalu polsatsport.pl, a także w Polsacie News i „Wydarzeniach”.

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Komentarze