2019-05-29

Finał Ligi Europy UEFA w kanałach Polsat Sport Premium

0

Transmisja meczu Arsenal - Chelsea ze Stadionu Olimpijskiego w Baku. Jedno było pewne od dłuższego czasu - puchar jedzie do Londynu. Drugi raz w historii do gabloty Chelsea? A może raczej do „Kanonierów”, dla których to jedyna szansa na Ligę Mistrzów w kolejnym sezonie? Finał Ligi Europy UEFA 2018/19 w kanale Polsat Sport Premium 1 dostępnym między innymi w Cyfrowym Polsacie i IPLI oraz w ramach wybranych taryf sieci Plus od godziny 21:00.

Po zaciętych bojach półfinałowych w walce o trofeum Ligi Europy UEFA pozostały tylko dwie drużyny. Arsenal Londyn i Chelsea Londyn awansowały do finału rozgrywek na Stadionie Olimpijskim w stolicy Azerbejdżanu - Baku. Po raz pierwszy w historii Ligi Europy na tym poziomie odbywają się derby Londynu. Z tego duetu tylko „The Blues”, dzięki trzeciemu miejscu w Premier League, jeszcze przed spotkaniem byli pewni gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie. „Kanonierom” awans do tych elitarnych rozgrywek gwarantuje tylko i wyłącznie zwycięstwo nad Chelsea. Mecz komentują Bożydar Iwanow i Artur Wichniarek. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1 od godziny 21:00.

Studio przedmeczowe w Polsat Sport Premium 1 już od godziny 19:00 prowadzi Tomasz Smokowski. Wśród gości: Janusz Panasewicz, Dariusz Dziekanowski, Łukasz Fabiański i Tomasz Frankowski. Najnowsze doniesienia w przeglądzie prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawia Justyna Kostyra. Najbardziej interesujące akcje pomeczowe analizują Marcin Lepa i Jacek Zieliński, a porównania i ciekawostki związane z finałem Ligi Europy prezentuje Przemysław Iwańczyk.

Fani najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich mogą oglądać finał Ligi Europy UEFA w Cyfrowym Polsacie w ramach pakietu Polsat Sport Premium, w abonamentach już od 50 zł, także na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Wszystkie mecze obydwu rozgrywek klubowych na żywo zapewnia w ramach wybranych taryf także sieć Plus, a online można je śledzić w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA - nie tylko na komputerach i urządzeniach mobilnych, ale także na wybranych Smart TV. Dzięki różnorodności ofert kibice mogą decydować, gdzie, kiedy i jak chcą oglądać swoje ulubione drużyny w walce o piłkarskie trofea.

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Zobacz także:
Lechia Gdańsk zdobyła Puchar Polski. Wielki sukces!

Komentarze
© Polsat 2020