2019-04-02

„Polska Wybiera - Eurowybory 2019” w Polsat News

0

Autorski program w każdą sobotę o godz. 10:00 prowadzi Bogdan Rymanowski. Od 6 kwietnia Polsat News, jako pierwsza stacja informacyjna w Polsce, wprowadza na antenę przedwyborcze debaty przedstawicieli największych komitetów wyborczych do Parlamentu Europejskiego. Zapraszamy na „Polska Wybiera - Eurowybory 2019”.

Na siedem tygodni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, Polsat News wprowadza na swoją antenę nowy program publicystyczny o tematyce wyborczej. W każdym odcinku do debaty na kluczowe tematy będą zapraszani przedstawiciele czterech największych komitetów wyborczych, które wystawiły swoich kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w niedzielę 26 maja. Program poprowadzi Bogdan Rymanowski, gospodarz głównego wydania „Wydarzeń” oraz „Wydarzeń i Opinii”.

- Ten rok, ale również następny, są niezwykle ważne w polskiej polityce. Na przestrzeni niewiele ponad roku Polacy aż trzy razy pójdą do urn, aby wybrać swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim, w polskim Sejmie i Senacie, a także Głowę Państwa. Ale to ostatnie dopiero w 2020 roku. Pierwsze będą „eurowybory” - mówi prowadzący.

Pytań i problemów jest wiele. Każdy kluczowy wątek zasługuje na dyskusję ekspertów. - Jakie propozycje mają komitety wyborcze? Co z Unią Europejską po prawdopodobnym Brexicie? „Polska Wybiera - Eurowybory 2019” to miejsce, w którym nie zabraknie gorących debat, dzięki którym widzowie dowiedzą się więcej o programach wyborczych największych komitetów - zaprasza Bogdan Rymanowski. - Sobotnie spotkania mogą być pomocne w podjęciu decyzji 26 maja - dodaje gospodarz programu.

„Polska Wybiera - Eurowybory 2019” od 6 kwietnia w sobotę o godz. 10:00 w Polsat News.

Komentarze
© Polsat 2020