2019-04-01

Prywatne śledztwo i tajemnica autorki thrillerów erotycznych

0

Oto główne wątki w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” od 1 do 4 kwietnia. Czy naczelnik Kubis ma romans? Jak jego żona uwikła w tę sprawę Latoszek i Wojtalę? Jaka szokująca niespodzianka czeka Olę na spotkaniu z autorką jej ulubionych książek? Czy w komisarzu Jaworze drzemie ukryty instynkt ojcowski? Czym Marek Gawlik ujmie Dagę Górską? Kiedy Kuba będzie mógł nacieszyć się szczęściem z Izą?

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 277
Ola Latoszek kontynuuje niełatwą misję - próbuje inwigilować swojego szefa, naczelnika Kubisa, na prośbę jego żony Wandy. Włącza w całą sprawę również Winicjusza. Podejrzenia wydają się potwierdzać. Wszystko wskazuje na to, że Kubis ma z kimś romans…
Zbliża się wieczór autorski pisarki, której książka ostatnio zawładnęła wyobraźnią Oli. To thriller erotyczny pełen zaskakujących zwrotów akcji… a największe zaskoczenie czeka ją, kiedy zobaczy twarz pisarki.
W pracy Latoszek i Kopczyk zajmują się sprawą dziwnego morderstwa. Wczesnym rankiem biegacz znajduje w lesie zwłoki mężczyzny w samochodzie. Wszystko wskazuje na to, że ofiara była tu umówiona z kimś na schadzkę. Koledzy z obyczajówki potwierdzają kryminalnym, że ta okolica to częste miejsce pracy tirówek. Pikanterii dodaje fakt, że zdaniem Bolka przyczyną śmierci denata było otrucie, a trucizna znajdowała się w… prezerwatywie, której użył.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 278
Komisarz Jawor niespodziewanie wykazuje duże zainteresowanie Tośką Wawerską. Jej ojciec jest zapracowany i nie ma czasu zadbać o córkę, ale Jawor staje na wysokości zadania. Z kolei Daga Górska odkrywa, że biznesowy partner Wawerskiego - Marek Gawlik, to dobry kolega i facet, który ma wiele zalet.
Tymczasem trwa śledztwo w sprawie, która zaczęła się od znalezienia pobitego chłopaka z pociętą twarzą. Jest w ciężkim stanie, a dokumenty, które miał przy sobie wskazują, że to syn państwa Majów, właścicieli firmy sprzedającej ekskluzywne jachty. Majowie wrócili właśnie z egzotycznych wakacji, ale okazuje się, że nie rozpoznają ofiary. Ich prawdziwego syna, Pawła Maja, od dłuższego czasu nikt nie widział - włącznie z jego własną dziewczyną. Chłopak podobno wdał się w podejrzane towarzystwo i zerwał kontakty z dotychczasowymi znajomymi.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 279
Walczak, który wyjaśnił sobie z Izą wszelkie nieporozumienia, wreszcie może zaznać szczęścia. Nie wie tylko, że ojciec dziewczyny, Hieronim, ma inne plany…
Tymczasem razem z Wach pracuje nad sprawą próby samobójczej młodego mężczyzny, Michała. Przypadek jest o tyle dziwny, że życie niedoszłego samobójcy wydawało się układać dobrze, właśnie spodziewali się z żoną dziecka i nic nie wskazywało, by miał jakieś kłopoty. Kryminalni postanawiają sprawdzić, czy nie miał problemów w pracy. Śledztwo zaprowadzi ich jednak gdzie indziej. Kilka miesięcy temu, podczas imprezy firmowej, wydarzyło się coś, przez co Michał był szantażowany.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 280
Wanda Kubis jest zdeterminowana, aby wyjawić zdradę swojego męża. Konfrontuje się z posterunkowym Wojtalą i stawia go w sytuacji bez wyjścia: każe mu się zawieźć tam, gdzie mąż spędza czas z nieznajomą dziewczyną.
Niespodziewanie dla Oli Latoszek, starszy aspirant Kopczyk nagle przestał pojawiać się w pracy. Wie tylko, że pilnie zażądał zaległego urlopu i przestał odbierać telefon… W tej sytuacji kolejne śledztwo musi poprowadzić z Kubą Walczakiem. Razem zajmują się sprawą zabójstwa Andrzeja Rogalskiego, kuriera, którego ciało zostało znalezione w lesie. Kryminalni szybko odkrywają, że oprócz doręczania paczek, mężczyzna miał jeszcze inny sposób zarobkowania. Reklamował się na rozmaitych forach internetowych jako dawca spermy o wysokiej jakości. Latoszek i Walczak muszą zbadać, czy to jedna z klientek pozbawiła denata życia.

Które wątki są najciekawsze?

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci”: 10. sezon równie dramatyczny?
„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Co nowego?
Kryzys Białacha, tajemnicze odkrycie na komendzie i…
Nowe sezony serialowych hitów Czwórki od 4 marca

Komentarze