2019-01-19

Olga Kalicka została mamą. Wszystkiego najlepszego!

0

Prowadząca „World of Dance - Polska” urodziła syna. Gratulacje! Olga Kalicka podzieliła się swoją wielką radością zamieszczając oficjalną informację w mediach społecznościowych. - Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili - napisała.

- Już jest! Cześć synu! - tak 25-letnia aktorka, tancerka i prezenterka powitała na świecie ukochane maleństwo. Zachwyceni fani natychmiast przesłali jej mnóstwo gratulacji, serduszek i pięknych życzeń.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Już jest ♥️ Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu! 🥰👶🏼

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Życiowym partnerem i szczęśliwym tatusiem jest Cezary Nowak. Media wielokrotnie pisały o ich uczuciu, które - jak podkreślała sama Olga Kalicka - zaczęło się od przyjaźni. Para poznała się w gimnazjum, gdzie... siedzieli w jednej ławce. Jeszcze bardziej zbliżyli się do siebie po jego powrocie ze studiów w USA.

Teraz przed parą całkiem nowy etap. - Ostatnie dni roku 2018 były dla mnie niezwykle intensywne. Przygotowania do nadejścia nowego członka rodziny to niezłe zawirowanie - pisała w grudniu, a na początku roku dodała: - Ktoś musi wyprasować pieluchy, otulacze i inne cudeńka! Szczęście, że mam dobrego asystenta - pochwaliła się.

Szczęśliwym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

Oficjalny profil „World of Dance - Polska” na Instagramie - @worldofdance_polska

Zobacz także:
„World of Dance - Polska”: Finał i 100 tysięcy dolarów dla...
Olga Kalicka z „World of Dance - Polska” już po… weselu
Olga Kalicka po raz pierwszy zostanie mamą. Gratulujemy!
Olga Kalicka: „World of Dance” to świetna przygoda

Komentarze
© Polsat 2021