2018-12-14

30 grudnia „10 w skali humoru, czyli dekada Kabaretu Nowaki”

0

Specjalny urodzinowy program czołowych polskich satyryków na żywo w Polsacie. Kabaret Nowaki już od dziesięciu lat bawi wielbicieli rozrywki. Z okazji jubileuszu komicy przypominają swoje najlepsze skecze oraz prezentują nowy materiał, na który czekali ich fani. Emisja w niedzielę 30 grudnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Podczas tego wyjątkowego jubileuszu w Operze Śląskiej w Bytomiu Kabaret Nowaki zaprezentuje swoje wszystkie kabaretowe oblicza i największe hity z 10 lat pracy artystycznej. Kabaret Nowaki, czyli Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg to troje młodych, szalenie zdolnych i wybitnie energetycznych artystów z kabaretowego zagłębia, czyli z Zielonej Góry. Często z przyjemnością podejmują się ryzykownej rozmowy z publicznością, co niejednokrotnie przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Podczas ich urodzinowego wieczoru zobaczymy kultowe już kabaretowe postaci, a wśród nich Panią Krystynę i Martynkę, które od lat cieszą się ogromną sympatią widzów. Nie zabraknie też wspaniałych gości. Na scenie zobaczymy: Igora Kwiatkowskiego, Mikołaja Cieślaka i Michała Czerneckiego.

Zapraszamy w niezwykłą kabaretową podróż u boku mistrzów żartu!

„10 w skali humoru, czyli dekada Kabaretu Nowaki” w niedzielę 30 grudnia od godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Ryjek 2018: Piotr Bałtroczyk i Przyjaciele. Zabawa na całego!
„Kazik sam w domu” według kabaretu Neo-Nówka. Ale ubaw!
23. Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2018. Tak było!
Utalentowany „Kabaret na żywo według Paranienormalnych”
Staropolski „Kabaret na żywo według Paranienormalnych”

Komentarze
© Polsat 2019