2018-08-28

Co tym razem Telewizja POLSAT przygotowała dla widzów?

0

Podczas Wieczoru z Gwiazdami Polsatu poznaliśmy szczegóły jesiennej oferty. Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji POLSAT oraz Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu i dyrektor generalny przedstawili nową ramówkę i zaprosili widzów na pełne emocji miesiące. Będzie dużo tańca, muzyki, podróży oraz wątków kryminalnych. Ale nie tylko!

28 sierpnia w warszawskiej restauracji Endorfina zebrali się wszyscy, którzy od września zapewnią Państwu telewizyjną rozrywkę na najwyższym poziomie. Jak gwiazdy Polsatu prezentowały się na ściance? O przedstawienie bohaterów jesiennej ramówki zatroszczyła się dziennikarka POLSAT.PL i IPLA.TV - Joanna Grochal.

W ofercie stacji są oczywiście fantastyczne nowości, ale nie mogło zabraknąć także znanych i lubianych pozycji. Co nas czeka? - Przed nami między innymi nowe taneczne show, program podróżniczy oraz bardzo mocny serial kryminalny, ale wracają również programy, które widzowie kochają. Dla każdego coś miłego - podkreślił Krzysztof Ibisz, prezenter Polsatu.

Jesień 2018 w Polsacie. Co i kiedy startuje? Sprawdź szczegóły!

Zobacz transmisję internetową z Wieczoru z Gwiazdami Polsatu - część 1:

Zobacz transmisję internetową z Wieczoru z Gwiazdami Polsatu - część 2:

Wszystko o programach i serialach Telewizji POLSAT codziennie na POLSAT.PL

Komentarze