2018-08-07

Gwiazdy zapraszają na „Lepiej późno niż wcale”

0

7 sierpnia odbyła się konferencja prasowa nowego programu o przyjaźni i podróży życia. Uczestnicy show podzielili się pierwszymi wrażeniami z kilkutygodniowej wycieczki do Azji. Jakie niespodzianki czekają widzów Telewizji POLSAT już jesienią w „Lepiej późno niż wcale”?

Do udziału w wyjątkowym reality show uczestników zaprosił Piotr Polk, aktor znany m.in. z serialu „W rytmie serca”. Jak na ten szalony pomysł zareagował Karol Strasburger? - Pomyślałem, że warto zobaczyć w życiu kraje, których nie znamy - tłumaczył podczas konferencji.

O swojej decyzji opowiedział także Władysław Kozakiewicz. Choć legendarny sportowiec ma na swoim koncie wiele doświadczeń związanych z podróżami, przyznał, że chciał spróbować czegoś zupełnie nowego. - Ciągnęło mnie w świat, żeby zobaczyć go z zupełnie innej strony - mówił. Jak teraz porównałby swoje sportowe osiągnięcia do tego, co przeżył latem? - Azja to jest pikuś w porównaniu ze skakaniem o tyczce - przyznał bez wahania.

Na uczestników show czekało wiele ekstremalnych zadań. - Były rzeczy, których nie chciałem robić podczas tej podróży. Ale to wszystko zobaczycie w telewizji - mówił satyryk Krzysztof Hanke. - Nie tylko oglądaliśmy i zwiedzaliśmy. Myśmy we wszystkim uczestniczyli. Byliśmy wśród samurajów, od razu stawaliśmy się samurajami - żartował kabareciarz. Czy dojrzali mężczyźni poradzili sobie z każdym wyzwaniem?

Najmłodszym uczestnikiem „Lepiej późno niż wcale” jest Rafał Masny, współtwórca kanału Abstrachuje. Gwiazda internetu podsumowała wyjazd krótko: - Dla mnie była to wyprawa życia. Był to tak intensywny czas, że można by go rozłożyć na kilka lat wakacji. Nie żałuję i podjąłbym tę decyzję jeszcze raz.

Zobacz relację z konferencji prasowej:

„Lepiej późno niż wcale” od piątku 14 września o godz. 21:30 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Lepiej późno niż wcale” na Instagramie - @lepiejpoznonizwcalepolsat

Zobacz także:
Rafał Masny: „Lepiej późno niż wcale” to nie tani show
Władysław Kozakiewicz: Jestem wytrwały i dążę do celu
Karol Strasburger: Marzenia to rzecz piękna
Piotr Polk: W Azji będziemy wielokrotnie zaskakiwani
Krzysztof Hanke: Nigdy nie byłem na Dalekim Wschodzie
„Lepiej późno niż wcale” przed podróżą w nieznane

Komentarze