2018-08-02

„Przyjaciółki” na zakręcie. Jak potoczą się ich kariery?

0

Anka, Inga, Patrycja i Zuza w obliczu nowych wyzwań zawodowych. Co je czeka? Której z bohaterek powinie się noga, a która odniesie sukces? W 12. sezonie serialu „Przyjaciółki” główne bohaterki nie będą miały lekko. Drogi ich karier okażą się kręte. Czy uda im się wyjść na prostą?

Atrakcyjne, ambitne, zaradne, a do tego świetnie radzą sobie w pracy. Takie są Zuza, Anka, Inga i Patrycja. I chociaż w sferze uczuć wciąż nie mogą zaznać stabilizacji, to na stopie profesjonalnej dają sobie radę. Przynajmniej tak było do tej pory. W odcinkach, które będą emitowane od września 2018 r., część bohaterek czeka bowiem ciężki los również w życiu zawodowym.

Z informacji, jakie docierają z kulis, wynika, że szczególnie trudno będzie miała Inga. Uwikłana w dziwną relację z jednym z dyrektorów banku straci pracę. A to zmusi ją do pozostawania na utrzymaniu byłych partnerów i ojców jej dzieci. Jak sobie poradzi w tak mało komfortowej sytuacji?

Tymczasem Patrycja Kochan, której relacja z mecenasem Jeleńskim przechodzi kryzys, prawdopodobnie zdecyduje się uniezależnić od bogatego prawnika. Tym bardziej, że jego wybuchy agresji i skłonność do alkoholu mogą wcale nie mieć końca... Finansowej niezależności postanowi poszukać, otwierając własny biznes. Czy zakład fryzjerski okaże się strzałem w dziesiątkę?

Anka prowadziła dotychczas wspólną praktykę adwokacką wraz z mężem - Pawłem. Czy w 12. sezonie „Przyjaciółek” małżeństwo będzie razem także zawodowo? A może jej kariera również skręci w nieoczekiwanym kierunku?

Jak potoczą się losy Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji? Jakie niespodzianki przygotowali dla widzów scenarzyści serialu? O tym wszystkim będzie można przekonać się już jesienią 2018 roku, oglądając 12. sezon „Przyjaciółek” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
Wakacyjny luz Ingi z serialu „Przyjaciółki”. Jak wypoczywa?
Zuza z „Przyjaciółek” znowu jest na życiowym zakręcie?
Nowe odcinki „Przyjaciółek” tuż tuż. Co dzieje się na planie?
Baby Shower Małgorzaty Sochy! Kto się pojawił?
„Przyjaciółki”: Co wydarzy się w 12. sezonie serialu?
Zawodowe plany Patrycji z „Przyjaciółek”. Co nowego?
Dorota z serialu „Przyjaciółki” weźmie ślub! Z kim?
Anka z serialu „Przyjaciółki”: Będą niespodzianki
Małgorzata Socha w trzeciej ciąży. Znamy płeć dziecka!
Nicole Bogdanowicz: Ja dopiero będę aktorką…

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze
© Polsat 2018