2018-08-01

Piotr Polk: W Azji będziemy wielokrotnie zaskakiwani

0

Czy aktor znany z serialu „W rytmie serca” odnajdzie się w roli podróżnika? W rozmowie z IPLA.TV Piotr Polk opowiedział o swoich wyobrażeniach związanych z kilkutygodniową wyprawą na Wschód. W jej trakcie towarzyszyć mu będą Karol Strasburger, Krzysztof Hanke, Władysław Kozakiewicz i Rafał Masny. Nowy program „Lepiej późno niż wcale” po wakacjach w Telewizji POLSAT.

Mimo natłoku obowiązków i dużej roli doktora Kowalczyka w serialu „W rytmie serca” Piotr Polk znalazł czas, by wziąć udział w wyjątkowym reality show. - Ten program skusił mnie tym, że nie ma tu rywalizacji, nie musimy ze sobą konkurować - tłumaczył.

W „Lepiej późno niż wcale” uczestnicy przemierzą niemal trzydzieści tysięcy kilometrów, by odwiedzić m.in. Indonezję i Japonię. Nie wiedzą, jakie zadania czekają na nich podczas tych wypraw. - Chodzi o to, że mamy czterech dojrzałych mężczyzn, którzy teoretycznie przeżyli życie bogate we wrażenia, widzieli już co nieco i spotkali ludzi, którzy byli inni od pozostałych. A mimo to będziemy tam pewnie jeszcze wielokrotnie zaskakiwani - mówił Piotr Polk.

Kto najlepiej poradzi sobie w odmiennym kulturowo świecie? Czy wieloletnia przyjaźń przetrwa pełną wyzwań egzotyczną podróż?

Oglądaj w IPLA.TV: Piotr Polk: Przeżyję to jak super fajne wakacje

„Lepiej późno niż wcale” od piątku 14 września o godz. 21:30 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Lepiej późno niż wcale” na Instagramie - @lepiejpoznonizwcalepolsat

Zobacz także:
Karol Strasburger: Marzenia to rzecz piękna
Krzysztof Hanke: Nigdy nie byłem na Dalekim Wschodzie
„Lepiej późno niż wcale” przed podróżą w nieznane

Komentarze