2018-07-24

„Lepiej późno niż wcale” przed podróżą w nieznane

0

Rozmowa z uczestnikami programu przed ich wyprawą do odleglej Azji. Czy czterej dojrzali mężczyźni - Piotr Polk, Krzysztof Hanke, Władysław Kozakiewicz oraz Karol Strasburger - znajdą wspólny język z młodą gwiazdą polskiego internetu, Rafałem Masnym, który będzie towarzyszył im w pełnej niespodzianek egzotycznej podróży życia? Przekonamy się już jesienią.

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Czterej przyjaciele wyruszają w egzotyczną podróż życia, a z nimi współtwórca popularnego kanału w sieci: Abstrachuje. Co z tego wyniknie?

- Zobaczycie mnie w takich okolicznościach, w jakich jeszcze nikt Krzysztofa Hanke nie zobaczył - mówił kabareciarz w rozmowie z IPLA.TV.

- Nigdy nie wiemy, dlaczego decydujemy się na jakąś przygodę, ale ja decyduję się zawsze na rzeczy, które wydają mi się absolutnie abstrakcyjne w moim wydaniu, niemożliwe do wykonania - tłumaczył z kolei Karol Strasburger. Format reality show to zupełna nowość zarówno dla aktora, jak i dla pozostałych osób, biorących udział w tym niezwykłym projekcie.

Najmłodszym uczestnikiem programu „Lepiej późno niż wcale” jest Rafał Masny. W rozmowie z IPLA.TV youtuber przekonywał: - To bardzo mocna ekipa. Myślę, że będzie ciężko wnieść jeszcze więcej humoru, ale na pewno to zamierzam zrobić. Od siebie będę mógł dać trochę szaleństwa, ponieważ w tym jestem całkiem niezły.

Jakie przygody czekają uczestników programu w Japonii i Indonezji? Czy wszyscy poradzą sobie w trudnych warunkach?

Oglądaj w IPLA.TV: Lepiej późno niż wcale: To bardzo mocna ekipa

„Lepiej późno niż wcale” od piątku 14 września o godz. 21:30 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Lepiej późno niż wcale” na Instagramie - @lepiejpoznonizwcalepolsat

Komentarze