2018-07-18

Weronika Książkiewicz w „Świecie według Kiepskich”

0

Ta aktorka wie, na czym polega sztuka uwodzenia. Dowodzi tego w serialu. Kogo będzie czarować swoimi wdziękami na planie „Świata według Kiepskich”? W jaką postać wcieli się Weronika Książkiewicz?

W najnowszym sezonie „Świata według Kiepskich” popularna artystka zagra rolę zniewalającej Królowej Babilony, która pokaże, jak w praktyce wykorzystać sztukę uwodzenia. Obecność tak wytwornego gościa będzie efektem obejrzanego przez Jolasię programu telewizyjnego, który podsunie żonie Waldusia pomysł, aby zostać królową.

Wizyta na planie serialu ucieszyła Weronikę Książkiewicz. Aktorka od wielu lat jest fanką „Świata według Kiepskich”. Jak sama przyznaje, perypetie mieszkańców osiedla Kosmonautów okraszone są niewymuszonymi, a zarazem śmiesznymi dialogami, a Polacy pokazywani są tam z dystansem. - Lubię ten serial, bardzo chciałam w nim zagrać. Od razu zadzwoniłam do taty, żeby się pochwalić, bo on zawsze chciał, żebym wystąpiła w Kiepskich - powiedziała Książkiewicz.

Za reżyserię 23. serii „Świata według Kiepskich” odpowiada uznany reżyser filmowy i serialowy, Adek Drabiński, który dotychczas pracował m.in. przy produkcjach realizowanych na zlecenie Polsatu: „Rodzina Zastępcza” oraz „Tylko Miłość”.

Nowe odcinki serialu o przygodach rodziny Kiepskich już jesienią 2018 roku na antenie Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Michał Koterski zagra w serialu „Świat według Kiepskich”
„Świat według Kiepskich”: Jakie będą nowe odcinki?
Michał Koterski: To był najlepszy rok w moim życiu
Michał Koterski o „Kaśce” z serialu „Pierwsza miłość”
Którędy wiedzie droga do serca Halinki Kiepskiej?
Andrzej Gałła: Spotkałem takich jak prezes Kozłowski
Bartosz Żukowski ceni w aktorstwie uczciwość
Halinka Kiepska: Potrafimy bawić się w pracy
Renata Pałys: Paździochowa moją sąsiadką? Nigdy!
Ile z Basi jest w Marioli? 18 lat z „Kiepskimi”!

Komentarze
© Polsat 2020